Brother - přehled

15.03.2010
Šicí stroje Brother jsou tradiční japonské výrobky, jejichž kořeny sahají až do roku 1908. Šicí stroje Brother v naší nabídce jsou určené pro domácí šití. Tyto šicí stroje se vyznačují nižší hmotností, což ocení zejména ti, kteří šicí stroj často přemísťují či nešijí často, a proto mají šicí stroj uschovaný. Obrovské množství špičkových funkcí, kterými jsou šicí stroje Brother vybavené, umožňuje kvalitní a snadné domácí šití bohaté na řadu originálních doplňků.

Šicí stroje Brother

Brother


Šicí stroje Brother slouží k účelům domácího šití, při kterém podávají spolehlivý výkon. V nabídce na šicí stroje Brother naleznete širokou paletu šicích strojů s mnoha užitečnými funkcemi. Šicí stroj Brother je vhodný pro milovníky hobby šití. Šicí stroje Brother vynikají nižší hmotností, což ocení zejména ty švadlenky, které nešijí často nebo šicí stroj musí často přemisťovat. Na této stránce naleznete základní informace pro uvedené šicí stroje Brother. Prodej realizujeme prostřednictví stránek, na které se dostanete po prokliknutí odkazu. Na těchto stránkách naleznete i další informace. Podrobnější informace můžete najít také stránkách recenzí pro tyto šicí stroje. Rezence pro šicí stroje Brother naleznete po prokliknutí odkazu na konci stránky.


Šicí stroj Brother LS 2125

Šicí stroj Brother Ls 2125
Tento šicí stroj představuje jednojehlový šicí stroj, který se díky jednoduchému ovládání a užitečným funkcím výborně hodí pro domácí šití. Šicí stroj Brother LS 2125 má kyvný CB chapač, volné rameno, poloautomatické šití knoflíkové dírky, funkci zpětného šití, systém pro rychlou výměnu šicí patky, 21 šicích technik, 7 druhů stehů, a další užitečné funkce.


Další informace naleznete na stránce Šicí stroj Brother LS 2125


Šicí stroj Brother XL-2220

Šicí stroj Brother XL 2220
Hledáte šicí stroj, který je nenáročný na údržbu a vyznačuje se tichým chodem? Přesně takový je šicí stroj Brother XL-2220. Horizontální rotační chapač, volné rameno či 21 šicích funkcí jsou součástí vybavení, které má tento šicí stroj. Mimo jiné nabízejí tyto šicí stroje kruhový volič, regulaci pnutí horní nitě, výsuvný šicí stolek, atd. Šicí stroj je charakteristický jednoduchým ovládáním.


Další informace jsou na stránce Šicí stroj Brother XL-2220


Šicí stroj Brother XL-5500

Šicí stroj Brother XL 5500
Šicí stroj Brother XL-5500
se velmi dobře hodí pro náročnější domácí šití. Tento kompaktní šicí stroj se vyznačuje nízkou hmotností a robustní kovovou konstrukcí. Šicí stroj Brother XL 5500 má volné rameno, kyvný CB chapač, automatickou knoflíkovou dírku a další funkce včetně 35-ti šicích technik.


Další informace čtěte na stránce Šicí stroj Brother XL-5500


Šicí stroj Brother BM 3500

Šicí stroj Brother BM 3500
Šicí stroj Brother BM 3500
se hodí pro začátečníky i zkušenější uživatele. Tyto šicí stroje jsou určené pro domácí šití. Šicí stroj má horizontální rotační chapač, volné rameno, velký počet stehů, 35 programů spolu s poloautomatickým šitím knoflíkové dírky na čtyři kroky. Funkce jako automatický navlékač jehly, blesková příprava spodní nitě či vrchní vkládání cívky spodní nitě výrazně zjednodušují domácí šití.


S podrobnějšími informacemi se můžete seznámit na stránce Šicí stroj Brother BM 3500


Šicí stroj Brother BM 2600

Šicí stroj Brother BM 2600
Šicí stroj s množstvím užitečných funkcí, které výrazně usnadňují domácí šití, je to, co hledá řada švadlenek. Šicí stroj Brother BM 2600 takový je! Jeho užitečné vybavení zahrnuje volné rameno, horizontální rotační chapač, 25 programů, bleskovou přípravu spodní nitě či vrchní vkládání cívky spodní nitě. A to není vše. Tyto šicí stroje jsou vybaveny dalšími užitečnými funkcemi.


Chcete-li vědět, které užitečné funkce má tento šicí stroj, klikněte na Šicí stroj Brother BM 2600

Šicí stroj Brother DS 120

Šicí stroj Brother DS 120
Šicí stroj Brother DS 120 je elektronicky řízený šicí stroj pro domácí šití. Významnou předností šicího stroje je jeho nenáročná obsluha. Šicí stroj má 20 šicích programů, tři druhy automatické knoflíkové dírky, volné rameno či LCD displej, který usnadňuje nastavení šicího stroje. Šicí stroj má také sedminásobně dělený podavač, rychloupínací systém pro výměnu patek, atd.


Další informace naleznete na stránce Šicí stroj Brother DS 120


Šicí stroj Brother XL-5700

Šicí stroj Brother XL 5700
Šicí stroj Brother XL-5700
je určený pro náročnější domácí šití. Do výčtu funkcí, které může využívat švadlenka po zakoupení tohoto šicího stroje, patří volné rameno, kyvný CB chapač, plynulá regulace délky a šířky stehu, 41 šicích funkcí včetně knoflíkové dírky, jemné seřízení hustoty stehu knoflíkové dírky, a řada dalších. Tyto šicí stroje patří mezi výkonné a dobře vybavené šicí stroje.


Přesvědčte se o tom na stránce Šicí stroj Brother XL-5700

Šicí stroj Brother NV 10

Šicí stroj Brother NV 10
Šicí stroj Brother NV 10
, který je vybavený LCD displejem, je snadno ovladatelný šicí stroj robustní konstrukce. Tyto šicí stroje mají vedle LCD displeje horizontální rotační chapač, volné rameno a 16 programů. LCD displej zobrazuje informace šířce a délce stehu. Snadné a rychlé ovládání zajišťuje otočný volič. Díky jednoduchému ovládání je šicí stroj Brother NV 10 vhodný i pro začátečníky.


Více informace najdete na stránce Šicí stroj s LCD Brother NV 10


Šicí stroj Brother DS 140Šicí stroj Brother DS 140


Šicí stroj Brother DS 140 je elektronicky řízený domácí šicí stroj se 40-ti šicími programy včetně tři automatických knoflíkových dírek. Šicí stroj je vybaven volným ramenem, regulací délky stehu či polohy jehly, má podsvícený LCD displej, sedminásobně dělený podavač nebo rychloupínací systém pro výměnu patek.


Podrobnější informace jsou zveřejněné na stránce Šicí stroj Brother DS 140
 

Šicí stroj Brother MS 4 NT

Šicí stroj Brother MS4NT
Šicí stroj Brother MS 4 NT je elektronický šicí stroj pro domácnost. Šicí stroj má jednoduchou obsluhu, šestinásobný podavač, 40 druhů stehů, volné rameno, regulaci délky stehu, regulaci šířky stehu cik-cak, automatický navlékač nitě nebo možnost spuštění podavače pod stehovou desku. Součástí balení je i sada šicích patek, jakožto další příslušenství.


Upřesňující informace jsou na stránce Šicí stroj Brother MS 4 NT
 

Šicí stroj Brother MS 6 NT

Šicí stroj Brother MS6NT
Šicí stroj Brother MS 6 NT je elektronický šicí stroj, který je určený pro šití v domácnosti. Šicí stroj je zosobněním vysoké japonské kvality. Šicí stroj je vybaven potřebnými funkcemi, jako jsou volné rameno, 60 stehů, 7 druhů automatické knoflíkové dírky, regulace délky stehů, regulace polohy jehly při zastavení, možnost spuštění podavače pod stehovou desku, a řada dalších.


Informace o šicím stroji se nacházejí na stránce Šicí stroj Brother MS 6 NT


Šicí stroj Brother NV 30

Šicí stroj Brother NV 30
Elektronický šicí stroj Brother NV 30
má robustní konstrukci a snadné ovládání. Šicí stroj Brother NV 30 má LCD displej, který zobrazuje informace o zvoleném stehu. Dále má tento šicí stroj volné rameno, horizontální rotační chapač, 70 stehů včetně automatického šití 7-mi druhů knoflíkových dírek, a další užitečné funkce, mezi které patří i elektronický otočný volič pro snadné ovládání. Šicí stroj Brother NV 30 výborně poslouží především těm, kteří hledají šicí stroj s velkým množstvím funkcí a rádi šijí.


Další informace jsou na stránce Šicí stroj s LCD Brother NV 30


Šicí stroj Brother NV 50

Šicí stroj Brother NV 50
Jedná se o plně elektronické šicí stroje robustní konstrukce určené pro domácí šití. Šicí stroj Brother NV 50 má volné rameno, 135 programů, 10 druhů knoflíkových dírek, elektronický volič pro snadné ovládání, a další funkce. Šicí stroj dokáže kombinovat až 35 různých druhů stehů. Šicí stroje jsou vybaveny LC displejem, který zobrazuje šicí parametry. Šicí stroj Brother NV 50 se výborně hodí pro ty nejtvořivější uživatele.


Podrobnější popis je na stránce Šicí stroj s LCD Brother NV 50


Šicí stroj Brother NV 350


Šicí stroj Brother NV 350Šicí stroj Brother NV 350 je elektronický domácí šicí stroj, avšak je určen pro velmi náročné uživatele. Jeho plně elektronická výbava, robustní konstrukce a dotykový LCD displej z něj činí šicí stroj pro kreativní domácí šití. Pokud rádi věnujete šití mimořádnou pozornost a s velkou chutí využíváte možnosti pro zhotovování obdivuhodných estetických prvků, potom jste ideální uživatelé tohoto šicího stroje. Šicí stroj má 294 stehů a vzorů, volné rameno, 10 druhů automatické knoflíkové dírky, extra velký zdvih patky, umožňuje vlastní návrhy vyšívacích stehů a má řadu dalších vynikajících funkcí.


Podrobnější přehled naleznete na stránce Šicí stroj Brother NV 350


Šicí a vyšívací stroje Brother

 

Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV 950

Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV 950
Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV 950 je elektronický šicí a vyšívací stroj vybavený USB portem (flash) pro spojení s počítačem. Šicí a vyšívací stroj má jednoduché ovládání, dotykový LCD displej, editační a paměťové funkce, automatický navlékač nitě, automatický odstřih nitě a sedminásobný podavač. Šicí a vyšívací stroj je bohatě vybaven elektronickými a vyšívacími funkcemi. Šicí a vyšívací stroj se dodává s CD, na kterém je 126 originálních vyšívacích vzorů.

Více informací na stránce Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV 950
 

Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV 1200


Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV 1200Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV 1200 slouží pro potřeby čistého vyšívání, avšak dokáže vyhovět i požadavkům kladeným na běžné šití či zhotovování oděvů. Šicí a vyšívací stroj má USB port pro připojení k osobnímu počítači a je kompatibilní se vzory z knihovny vyšívacích karet. Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV 1200 šije rychlostí až 850 stehů za minutu a ve výbavě má automatický navlékač vrchní nitě, automatický odstřih nití, 136 vyšívacích motivů v paměti stroje, umožňuje vlastní návrhy vyšívacích stehů a má další funkce.

Upřesňující informace jsou zveřejněny na stránce Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV 1200
 

Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV 1500 D


Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV 1500DŠicí a vyšívací stroj Brother INNOV 1500 D je domácí šicí a vyšívací stroj, který má vyšívací jednotku, volné rameno, horizontální rotační chapač, 12 různých typů knoflíkové dírky, automatický odstřih niti, kolenní páku a velké množství vzorů a stehů. Šicí a vyšívací stroj Brother Innov-is 1500 D je zcela otevřený tvůrčím představám - umožňuje kombinaci stylů a druhů orámování, dokonce nabízí možnost tvorby vlastních vyšívacích stehů.

Další informace naleznete na stránce Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV 1500 D
 

Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV 4000 D


Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV 4000Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV 4000 D je šicí a vyšívací stroj s rozměrnou vyšívací plochou, volným ramenem, rotačním horizontálním chapačem a dalšími funkcemi. Šicí a vyšívací stroj má LCD displej, plně automatický navlékací systém vrchní nitě, až 900 druhů stehů, automatický odstřih nití, sedminásobně dělený podavač, možnost spuštění podavače a špičkové technologie, které umožňují všestranné použití. Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV 4000 D má jednoduché ovládání.

Podrobnější informace čtěte na stránce Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV 4000 D
 

Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV-IS 1 


Vyšívací stroj Brother INNOV IS 1Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV-IS 1 je unikátní inteligentní šicí a vyšívací stroj. Tento šicí a vyšívací stroj je zosobněním těch nejlepších zkušeností, které plynou z šití a vyšívání modelů řady INNOV. Šicí a vyšívací stroj má inteligentní vestavěnou kameru, která hlídá pozici materiálů při šití okrajů oproti jehle. Tím pomáhá k řízení šití a určení výchozího bodu pro vyšívání, což jsou činnosti, které tento šicí a vyšívací stroj vykonává. Mimořádně bohatá nabídka funkcí, která zahrnuje 3 USB porty, LCD dotykový displej široký 8,5 palce, velkou pracovní plochu a řada inteligentních funkcí jsou rysy, které výborně charakterizují tento šicí a vyšívací stroj.


Pro další informace navštivte stránce Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV-IS 1
 

Internetový obchod Ráj-šití.cz umožňuje svým zákazníkům nákup šicího stroje Brother v kategorii Šicí stroje Brother. Recenze, ve kterých tyto šicí stroje blíže představujeme, uveřejňujeme v článku na stránce Šicí stroje Brother recenze.