Šicí stroje Lucznik - nová modelová řada

04.02.2010
Šicí stroje Lucznik jsou domácí šicí stroje, u kterých se snoubí vynikající výkon s přijatelnou cenou. Na této stránce uvádíme stručný přehled šicích strojů Lucznik.

Šicí stroj Lucznik 340 FA


Šicí stroj Lucznik 340 FA je jednoduchý šicí stroj. Jedná se o druhý nejlevnější šicí stroj z naší nabídky šicích strojů Lucznik. Šicí stroj má kyvný chapač a 18 šicích programů s užitečnými funkcemi (např. obšívání knoflíkové dírky).


Více informací: Šicí stroj Lucznik 340 FA


Šicí stroj Lucznik 2014 Ewa


Šicí stroj Lucznik 2014 Ewa je domácí multifunkční šicí stroj. Tyto šicí stroje mají kyvný chapač, 22 šicích programů, volné rameno, a nabízejí užitečné funkce, mezi které patří šití knoflíkové dírky, plynulá regulace délky stehu, slepé podšívání lemů a další.


Více informací: Šicí stroj Lucznik Ewa 2014


Šicí stroj Lucznik 2015 Zofia


Šicí stroj Lucznik 2015 Zofia je multifunkční domácí šicí stroj, který má 24 programů, 20 stehů a čtyřkrokovou knoflíkovou dírku. Tyto šicí stroje mají užitečné funkce a vybavení, mezi které patří volné rameno, kyvný CB chapač, regulovateln přítlak patky, ořez nitě, a další.


Více informací: Šicí stroj Lucznik 2015 Zofia


Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia


Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia je skvěle vybavený šicí stroj určený pro domácí šití. Tyto šicí stroje mají 24 programů, volné rameno a kyvný chapač, nabízejí užitečné funkce, mezi které patří šití čtyřkrokové knoflíkové dírky, ořez nitě, regulovatelný přítlak patky a další. Šicí stroj Lidia se vyznačuje výjimečným designem tvořeným veselou barevnou výzdobou.


Více informací: Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia


Šicí stroj Lucznik 417 Diana


Šicí stroj Lucznik 417 DianaŠicí stroj Lucznik 417 Diana je moderní víceúčelový šicí stroj vhodný pro domácí šití. Šicí stroj má 24 šicích programů, kovový kyvný CB chapač a volné rameno. šicí stroj nabízí velký výběr stehů, např. overlockové stehy či klikaté stehy, a řadu funkcí, jako jsou poloautomatické obšívání knoflíkové dírky, plynulá regulace délky stehu, regulace přítlaku patky, navíjení niti na spodní cívku s automatickým vypnutím navíjení po naplnění cívky, apod. 


Více informací: Šicí stroj Lucznik 417 Diana


Šicí stroj Lucznik 418 Olga


Šicí stroj Lucznik 418 OlgaŠicí stroj Lucznik 418 Olga je víceúčelový moderní šicí stroj, který je určen pro šití v domácnosti. Šicí stroj má šicí mechanismus vyrobený z kovových součástek, což mu poskytuje dlouhou životnost. Šicí stroj nabízí užitečné funkce, např. poloautomatické obšívání knoflíkové dírky, regulace délky stehu a přítlaku patky a další. Šicí stroj má i velký výběr stehů. Šicí stroj Lucznik Olga spojuje vysokou kvalitu zpracování s vynikajícím výkonem a příznivou cenou.


Více informací: Šicí stroj Lucznik 418 Olga


Šicí stroj Lucznik 848 Gosia


Šicí stroj Lucznik 848 Gosia je kufříkový šicí stroj, který se výborně hodí do každé domácnosti. Šicí stroj Gosia má 15 šicích programů, 12 stehů, rotační chapač a volné rameno. Tyto šicí stroje nabízejí řadu užitečných funkcí, jako je ořez nitě, zpětné zapošití, plynulá regulace rchlosti šití, a další.


Více informací: Šicí stroj Lucznik 848 Gosia

Šicí stroj Lucznik 2012 Maryla


Šicí stroj Lucznik 2012 Maryla je šicí stroj střední kategorie určený pro šití v domácnosti. Tyto šicí stroje mají kyvný chapač, volné rameno a nabízejí 22 šicích programů spolu s užitečnými funkcemi, jako jsou zpětné šití, poloautomatické šití knoflíků, regulacedélky stehu a rychlosti šití, a další.


Více informací: Šicí stroj Lucznik 2012 Maryla


Šicí stroj Lucznik Kornelia II


Šicí stroj Lucznik Kornelia II je šicí stroj určený pro šití v domácnosti. Šicí stroj má 20 šicích programů a 18 stehů. Šicí stroj umožňuje šití elastických materiálů. Tyto šicí stroje jsou vybavené kyvným chapačem a volným ramenem.


Více informací: Šicí stroj Lucznik Kornelia II


Šicí stroj Lucznik 2006 Otylia

Šicí stroj Lucznik 2006 Otylia
Šicí stroj Lucznik 2006 Otylia je oblíbený moderní šicí stroj vhodný pro každou domácnost. Šicí stroj Lucznik Otylia má 21 šicích programů, 20 stehů, kyvný CB chapač, volné rameno. Šicí stroj Lucznik Otylia nabízí užitečné funkce, jako jsou plynulá regulace délky stehu, přišívání knoflíků, navíjení niti na spodní cívku s automatickým vypnutím, plně automatická knoflíková dírka, overlockové stehy, elastický velký steh, ozdobný saténový steh, aj. 


Více informací: Šicí stroj Lucznik 2006 Otylia


Šicí stroj Lucznik Natalia 2007


Šicí stroj Lucznik Natalia 2007  je vybavený kyvným chapačem a 21 šicími programy. Tyto šicí stroje jsou určeny pro domácí šití. Vysoká obliba, které se tento šicí stroj těší, svědčí o jeho výborném výkonu v domácnosti. Šicí stroj nabízí užitečné funkce, např. plynulou regulaci délky stehu, navíjení niti na spodní cívku s automatickým vypnutím, aj.


Více informací: Šicí stroj Lucznik Natalia 2007


Šicí stroj Lucznik Basia 834


Šicí stroj Lucznik Basia 834 je kufříkový šicí stroj vybavený 30ti šicími programy a 26ti stehy. Šicí stroj umožňuje zakončování lemů krytým stehem a overlockovými stehy. Tyto šicí stroje mají volné rameno, plynulou regulaci rychlosti šití, délky stehu, prádlový steh a další funkce.


Více informací:  Šicí stroj Lucznik Basia 834

 
Šicí stroj Lucznik Julia 2009


Šicí stroj Lucznik Julia 2009 je určený pro domácí šití. Šicí stroj má 36 šicích programů, plynulou regulaci délky a šířky stehu, umožňuje lemování a sešívání tkaniny. Tyto šicí stroje umožňují prošívání, vyšívání a přišívání aplikací.


Více informací: Šicí stroj Lucznik Julia 2009


Šicí stroj Lucznik Gabriela 875 EXTRA


Šicí stroj Lucznik Gabriela 875 EXTRA je robustní mechanický a velmi výkonný šicí stroj. Šicí stroj je vybavený rotačním chapačem, volným ramenem a 16ti šicími programy. Šicí stroj Lucznik Gabriela je určený do domácnosti pro náročnější uživatele.

Tento šicí stroj se již neprodává!


Šicí stroj Lucznik Amelia II


Šicí stroj Lucznik Amelia II umožňuje zakončování lemů krytým stehem a overlockovými stehy, slepé podšívání lemů a šití zipů krytým stehem. Šicí stroj Lucznik Amelia nabízí možnost šití dvojjehlou. Tyto šicí stroje mají 36 programů a 33 stehů, kyvný chapač a volné rameno.


Více informací: Šicí stroj Lucznik Amelia II


Šicí stroj Lucznik Izabella 888


Šicí stroj Lucznik Izabella 888 je velmi výkonný a robustní mechanický šicí stroj určený pro náročnější domácí šití. Tento šicí stroj má 26 programů s automatickým obšíváním knoflíkových dírek, rotační chapač a řadu užitečných funkcí, mezi které patří vysoké zvednutí patky pro šití několika vrstev materiálu, regulace přítlaku patky, a další.


Více informací: Šicí stroj Lucznik Izabella 888


Šicí stroj Lucznik Balladyna 2020


Šicí stroj Lucznik Balladyna 2020 je šicí stroj s LCD. Šicí stroj Balladyna má 60 stehů, horizontální rotační chapač, volné rameno a šije 11 typů knoflíkových dírek. Šicí stroj šije elastické materiály trojitým rovným stehem, a nabízí další užitečné funkce.


Více informací: Šicí stroj Lucznik Balladyna 2020


Šicí stroj Lucznik Telimena 2030


Šicí stroj Lucznik Telimena 2030 je považován za vlajkovou loď nové modelové řady šicích strojů Lucznik. Šicí stroj Telimena šije 201 užitkových a dekorativních stehů, 165 alfabetických znaků a čísel, nabízí 406 programů a 11 typů dírek. Tyto šicí stroje mají paměť na 80 stehů. Šicí stroj má rotační chapač a volné rameno.

Tento šicí stroj se již neprodává!


V nabídce je rovněž bohaté dokoupitelné příslušenství, do kterého patří i šicí patky pro šicí stroje Lucznik.