Nové šicí stroje a další novinky na Ráji šití

15.04.2010
Na Ráji šití se v uplynulých dnech objevila naprostá novinka. Doplnili jsme nabídku šicích strojů o populární a oblíbené šicí stroje Singer. Nyní u nás můžete vybírat celkem již ze sedmi značek šicích strojů. Šicí stroje Singer najdete v samostatné kategorii.

Vedle nové značky pro šicí stroje, šicí stroje SInger, se na Ráji šití objevily i články, které Vám usnadňují výběr šicího stroje dle parametrů, uvedením jednoduchých charakteristik atd. Přehledně uspořádané nejdůležitější informace o jednotlivých šicích strojích Singer naleznete např. v článku Šicí stroje Singer - přehled. Pokud chcete vědět více o historii značky Singer včetně různých zajímavostí, navštivte stránku Šicí stroje Singer.

Dlouhočlunkové šicí stroje Singer v naší nabídce lze rozčlenit na tři kategorie. První kategorii tvoří jednoduché šicí stroje pro domácí šití, ktré nabízejí základní sestavu funkcí a jednoduché ovládání. Tyto šicí stroje nabízejí menší množství stehů a funkcí, avšak pro domácí švadlenky, které občas něco zašijí nebo opraví, a nekladou velké požadavky na vybavenost šicího stroje, jsou ideální. 

Dále nabízíme elektronické šicí stroje Singer pro domácí využití, které již nabízí velké množství funkcí. Tyto šicí stroje zpravidla nepostrádají alespoň jednu funkci pro automatické šití knoflíkových dírek, bohatý výběr stehů, automatický navlékač nitě či další užitečné funkce. 

Nejvyšší kategorií jsou počítačové šicí stroje, které jsou řízené čipem a umoňují vytváření vlastních vzorů či kombinací, nabízejí řadu vyšívacích funkcí včetně abecedy, více druhů automatické knoflíkové dírky a jsou vhodné pro švadlenky s bohatou fantazií.

Vybírejte z naší nabídky Šicí stroje Singer.