Mandly Ironnette

03.11.2008
Nabídka našeho internetového obchodu zahrnuje také mandly - praktické pomocníky do domácnosti a do nízkopacitních provozů. V našem článku Mandly Ironnette se o mandlech dočtete více.

Co je to mandl?

 

Mandly jsou skvělým zařízením pro domácnost, ale i pro práci v nízkokapacitních provozech, jelikož významně šetří čas a zvyšují pohodlí při žehlení. Představte si, že stačí pouze v sedě podávat prádlo, a za pár sekund je perfektně vyžehlené! Tím lidská aktivita končí. Zbytek už udělá sám elektrický mandl, který prádlo vyžehlí. Žádné hodiny ve stoje u prkna, žádné bolavé nohy či záda, žádné unavené ruce... Kdo vyzkouší tento mandl na prádlo, nebude chtít už žehlit jinak! Takovou kvalitu žehlení těžko s žehličkou dosáhnete.
 

Jak mandl vypadá a kde ho lze uplatnit?Zajímá vás, jak domácí ruční elektrický mandl vypadá a kde ho lze uplatnit? Mandl (nebo též žehlicí stroj) je mechanický prádelní stroj. Základem pro domácí mandl je jeden vyhřívaný válec, který tlačí žehlené prádlo do podložky pod mandlovacím válcem, a tím ho žehlí. V minulosti dokonce sloužil ruční mandl pro vytlačování vody z látky. Dnes mandly dokážou usnadnit práci všem bez rozdílu, a tak jsou skvělými domácími pomocníky. Rovněž ale nacházejí své uplatnění i mimo domácnosti, zejména v provozech, kde je nutné žehlit. A tak mandl může sloužit v nemocnicích, léčebnách dlouhodobě nemocných, různých sociálních ústavech, ubytovnách, hotelích či penziónech, na vysokoškolských kolejích nebo na internátech, ve sportovních klubech, v restauracích, prostě všude, kde je třeba žehlit. Mandlování má široké uplatnění. Námi nabízené mandly ke koupi najdou uplatnění i v nízkokapacitních provozech.
 

Čím se vyznačují mandly IronnetteV našem internetovém obchodě pro Šicí stroje, Overlocky můžete také zakoupit dva druhy mandlů Ironnette. Mandly Ironnette se vyznačují řadou zajímavých charakteristik. Tyto mandly se liší pouze délkou mandlovacího válce a z toho vyplývajících rozměrových a váhových rozdílů. Mandl Ironnette 67 má mandlovací válec dlouhý 67 cm a mandl Ironnette 85 má mandlovací válec dlouhý 85 cm. Tyto mandly jsou přímo vynikající pro žehlení veškerého prádla. Mandly Ironnette jsou ideální pro žehlení rovných dílů, jako jsou například prostěradla, ubrusy, ložní prádlo, ale při troše praxe se dají žehlit i trička, košile, kalhoty apod.
 

Mandly Ironnette a jejich vlastnostiMandly Ironnette a jejich vlastnosti jsou skvělými pomocníky v domácnosti. Čím je tedy domácí mandl Ironnette prospěšný? Naše mandly například mají funkci automatického odpojení páry, což je velmi praktické. Mandly jsou také rychlé, umožňují volbu teploty a napařování, a mají i další dobré charakteristiky. Vedle snadné ovladatelnosti mandly vynikají možností používat běžně upravenou vodu. Nyní již tedy pro mandlování nebudete potřebovat převařenou vodu či dokonce vodu destilovanou! Uvažujete-li nad koupí mandlu, je rovněž dobré vědět, že naše mandly jsou naprosto nenáročné na prostor. Elektrický mandl Ironnette vyniká snadnou manipulací, jelikož konstrukce umožňuje rychlé složení a jednoduchý transport.