Šicí stroje Veritas

Kategorie neobsahuje žádná data
Šicí stroje Veritas jsou synonymem kvality v oblasti šicích strojů. Fenomény Singer a Veritas jsou šicí stroje, značky, které zná snad každý. Výrobce tvrdí, že jeho šicí stroje jsou vlastně reinkarnací ženy, přirovnává je k ženě s duší anděla, Lady Vamp, Femme Fatal. Atraktivní vzhled šicích strojů Veritas, slušivé "oblečení" (kryty, obal) se snoubí se skvělými technickými vlastnostmi a cenou těchto zařízení, které píší historii šití již od roku 1905. Dnes se šicí stroje pod touto značkou již téměř nevyrábí, ale stále je možné zakoupit velice kvalitní modely. Hledáte-li šicí stroje Veritas online, našli jste správnou stránku pro nákup šicího stroje. Nevíte, jaký šicí stroj koupit? Potřebujete si šicí stroje porovnat s tím, co na nich budete dělat a doporučit? Pak nás neváhejte kontaktovat. Nezávisle Vám šicí stroje porovnáme a doporučíme.

Šicí stroje Veritas jsou šicí stroje vhodné pro domácí šití. Nabízí řadu funkcí, které poskytují uživateli dostatečný komfort a kreativitu. Charakteristickým rysem šicích strojů značky Veritas jsou zejména jednoduché a pohodlné ovládání, díky kterému šetří čas a námahu švadlenek, které teprve se šitím začínají, ale i těch, které šijí již déle a mají s touto značkou dobré zkušenosti. Naprostým základem těchto domácích šicích strojů bývá volné rameno, kyvný chapač, několik programů včetně overlockových a užitkových stehů, plynulá nastavitelnost délky a šířky stehu, navlékač nitě či poloautomatické šití knoflíkových dírek. Nechybí ani možnost šití dvojjehlou, jemné doladění stehů či zpětné šití.

Při výběru šicího stroje je nutné dát pozor na to, že všechny šicí stroje v levnější cenové kategorii nemají overlockové stehy. U většiny modelů jsme pro Vás vyfotili a zobrazili pod šicím strojem stehy, které tento produkt obsahuje a nabízí. Obrázek lze zvětšit a podívat se, jestli šicí stroj obsahuje všechny stehy, které potřebujete. Pokud nevíte, jak vypadají overlockové stehy, nabízíme Vám je k nahlédnutí v našem podrobnějším vysvětlení k rozdílům mezi overlockovými stehy - overlockový steh u šicího stroje. Pokud není foto se stehy umístěno, kontaktujte nás a my pro Vás náhled stehů či informaci zajistíme.