Značka PFAFF zaútočila s novými šicími stroji

27.06.2013
Šicí stroje Pfaff jsou velmi kvalitní, velmi oblíbené a poskytují svým uživatelům nebývalý komfort co do obsluhy a funkcí. V nedávné době přišla značka na trh s novinkami v oblasti domácích šicích strojů, které využívají předchozích funkcí v ještě dokonalejší podobě a navíc s dalšími novinkami, které uživatelé určitě ocení.

Jednou z novinek Pfaffu je například  šicí stroj Pfaff Performance 5.0. Je to špičkový elektronický šicí stroj s dotykovým displejem a systémem horního podávání IDT. Performace 5.0 je vybaven 306 šicími programy, 4 druhy abecedy a dokáže šít i do stran! Tento model má stejnou kostru i rozměry, jako šicí stroje v oblíbené řadě Expression, nabízí však ještě více moderních funkcí. Stroj navíc umožňuje tvorbu vlastních stehů na displeji s následným uložením do paměti stroje. Velký pracovní prostor poskytuje dostatek místa pro manipulaci s látkou. Performance 5.0 je nadstandardním pomocíkem při patchworku a quiltingu, protože mu nechybí automatický odstřih niti, polohování jehly nahoře/dole či automatické zasunutí zoubků.


Značka Pfaff uvedla na trh nové a vylepšené modely šicích strojů, kdy se nejoblíbenější řada šicích strojů Pfaff Expression dočkala modernizace a nyní již můžete zakoupit modely Pfaff Expression 3.2 a Expression 4.2. Šicí stroj Pfaff Expression 2.0 svého zástupce nemá, a proto se již tento model nebude prodávat. Využijte nákupu posledních skladových zásob!


Máte li či nemáte pass, o to tu nejde, u Pfaffu jde o Passport 2.0. Šicí stroj Pfaff Passport 2.0 je lehký a přenosný elektronický šicí stroj se systémem horního podávání IDT a displejem. Passport 2.0 nabízí 70 druhů stehů, volné rameno, automatickou knoflíkovou dírku šitou na jeden krok i zabudovaný navlékač jehly. Šicímu stroji nechybí oblíbené elektronické funkce, např. tlačítko START/STOP pro šití bez pedálu, možnost nastavení rychlosti šití na stroji, polohování jehly nahoře dole a další.


Stroj, který ocení quiltařky. Šicí stroj Pfaff Expression 4.2 Quilt je nový vylepšený model oblíbeného šicího stroje Pfaff Expression 4.0. Jedná se o špičkový elektronický šicí stroj s LCD displejem, 254 šicími programy, volným ramenem, automatickou knoflíkovou dírkou Sensormatic a nejúčinějším systémem zabudovaného horního podávání IDT. Mimo tyto funkce naleznete u tohoto stroje i automatický odstřih niti, nově tlačítko START/STOP pro šití bez pedálu i kolenní páku! Nový Expression 4.2 si sám nastaví napětí horní niti, signalizuje nedostatek spodní nitě a dokáže sám zvednout patku. Stroj umožňuje vytváření vlastních kombinací stehů, plynulou regulaci šířky stehu či naprogramování plynulé změny šířky stehu od nejširšího počátku k nejužšímu okraji či naopak, a to s různými úhly zužování či rozšiřování stehu, tzv. tapering. Šicí stroj má inovační německou konstrukci s velkým pracovním prostorem pro pohodlné šití větších kusů materiálu, patchwork či quilting. Přehledný a praktický displej zobrazuje potřebné informace a doporučení týkající se nastavení šicího stroje. Na stroji lze šít volným pohybem, zrcadlově otáčet stehy, automaticky zapošívat, polohovat jehlu při zastavení šití a další. Díky funkci knoflíkové dírky Sensormatic šije stroj knoflíkové dírky s profesionálním vzhledem na každé látce. Obě strany dírky se šijí stejným směrem a s přesnou délkou, takže obě strany dírky jsou zcela shodné. Novinkou u modelu Expression 4.2 je LED osvětlení i u jehly a více šicích programů a tlačítko START/STOP.


Dalším v řadě je šicí stroj Pfaff Expression 3.2, tedy nový vylepšený model oblíbeného šicího stroje Pfaff Expression 3.0. Jedná se o špičkový elektronický šicí stroj s LCD displejem, 204 šicími programy, volným ramenem, automatickou knoflíkovou dírkou Sensormatic a nejúčinějším systémem zabudovaného horního podávání IDT. Stroj umožňuje vytváření vlastních kombinací stehů, plynulou regulaci šířky stehu či naprogramování plynulé změny šířky stehu od nejširšího počátku k nejužšímu okraji či naopak, a to s různými úhly zužování či rozšiřování stehu, tzv. tapering. Šicí stroj má inovační německou konstrukci s velkým pracovním prostorem pro pohodlné šití větších kusů materiálu, patchwork či quilting. Přehledný a praktický displej zobrazuje potřebné informace a doporučení týkající se nastavení šicího stroje. Na stroji lze šít volným pohybem, zrcadlově otáčet stehy, automaticky zapošívat, polohovat jehlu při zastavení šití a další. Díky funkci knoflíkové dírky Sensormatic šije šicí stroj knoflíkové dírky s profesionálním vzhledem na každé látce. Obě strany dírky se šijí stejným směrem a s přesnou délkou, takže obě strany dírky jsou zcela shodné. Novinkou u modelu Expression 3.2 je LED osvětlení i u jehly a více šicích programů.


Kreativita Pfaffu pokračuje přes šicí a vyšívací stroj Pfaff Creative 3.0, který je kombinací šicího i vyšívacího stroje s moderním dotykovým displejem. Tento velmi bohatě vybavený stroj nabízí 254 šicích programů, 4 typy abecedy, 157 vyšívacích vzorů, automatický odstřih nitě i velkou vyšívací plochu 260 x 200 mm. Creative 3.0 dále umožňuje vytvářet vlastní stehy pomocí dotykového displeje s následným uložením do paměti stroje. Vzory i stehy lze jednoduše otáčet v krocích i po 1 stupni. Ke stroji je nutné dokoupit vyšívací agregát. Jedná se o přídavnou část, která rozšíří pracovní plochu, umožní uchycení vyšívacího rámečku i vyšívání. Bez vyšívacího agregátu na stroji nelze vyšívat, pouze šít jako na klasickém šicím stroji.


Nejvyšší model z řad šicích a vyšívacích strojů Pfaff je šicí a vyšívací stroj Pfaff Creative Sensation. Extra velký dotykový displej 174 x 104,4 mm nabízí dostatek prostoru pro tvorbu vlastních stehů či úprav výšivky. Tento nový a moderní stroj nabízí neuvěřitelných 660 šicích programů, 6 typů abecedy, 334 vyšívacích vzorů + 4 typy vyšívací abecedy. Creative Sensation má dva druhy napětí nitě - klasické i pro metalické nitě. Součástí balení jsou 3 velikosti vyšívacích rámečků. Vyšívací plocha u totoho modelu je až 360 x 350 mm. Ke stroji je nutné dokoupit vyšívací agregát. Jedná se o přídavnou část, která rozšíří pracovní plochu, umožní uchycení vyšívacího rámečku i vyšívání. Bez vyšívacího agregátu na stroji nelze vyšívat, pouze šít jako na klasickém šicím stroji.


Vyšívací stroje musí být vybaveny agregátem pro rozšíření o možnost vyšívání. K tomuto účelu doplnila značka Pfaff svoji nabídku o vyšívací agregáty pro každý jednotlivý stroj.  Tyto najdete v kategorii šicí a vyšívací stroje Pfaff. Vyšívací agregát Pfaff Creative 3.0 je určený pro šicí a vyšívací stroj Creative 3.0. Jedná se o přídavnou část, která umožňuje vyšívání. Vyšívací agregát lze jednoduše nasunout (podobně jako přídavný stolek) na šicí a vyšívací stroj Pfaff Creative 3.0 a nasadit na něj vyšívací rámeček. Bez tohoto agregátu nelze na šicím a vyšívacím stroji Pfaff Creative 3.0 vyšívat.