Vyšívací vzory

Vyšívací vzory - Zimní kolekce USB Brother je sada zimních vzorů uložených na USB. Vzory jsou vhodné pro vyšívací stroje Brother, které mají USB vstup.

1 440 s DPH

ks

Více než týden
Vyšívací vzory - Letní motivy USB Brother je sada letních vzorů uložených na USB. Vzory jsou vhodné pro vyšívací stroje Brother, které mají USB vstup.

1 440 s DPH

ks

Více než týden
Vyšívací vzory - Jarní kolekce USB Brother je sada jarních vzorů uložených na USB. Vzory jsou vhodné pro vyšívací stroje Brother, které mají USB vstup.

1 440 s DPH

ks

Více než týden
Vyšívací vzory - Podzimní motivy USB Brother je sada podzimních vzorů uložených na USB. Vzory jsou vhodné pro vyšívací stroje Brother, které mají USB vstup.

1 440 s DPH

ks

Více než týden
Vyšívací vzory - Orientální bordury USB Brother je sada orientálních vzorů uložených na USB. Vzory jsou vhodné pro vyšívací stroje Brother, které mají USB vstup.

2 239 s DPH

ks

Více než týden
Vyšívací vzory - 3D motivy USB Brother je sada 3D vzorů uložených na USB. Vzory jsou vhodné pro vyšívací stroje Brother, které mají USB vstup.

2 239 s DPH

ks

Více než týden
Vyšívací vzory - Dětské motivy USB Brother je sada dětských vzorů uložených na USB. Vzory jsou vhodné pro vyšívací stroje Brother, které mají USB vstup.

2 541 s DPH

ks

Více než týden
Vyšívací vzory - Cutwork style USB Brother je sada speciálních vzorů uložených na USB. Vzory jsou vhodné pouze pro vyšívací stroje Brother PR 650 e, PR 1000 e.

2 541 s DPH

ks

Více než týden
V kategorii vyšívací vzory naleznete vyšívací vzory pro Váš vyšívací či šicí a vyšívací stroj. Jedná se především o vyšívací vzory značek Janome a Brother. Vzory jsou nahrány na CD nebo USB flash disku. Z CD vzory jednoduše nahrajete do počítače, z počítače na USB disk či paměťovou kartu a přenesete do vyšívacího stroje. Vyšívací vzory jsou vhodné pro všechny vyšívací stroje s USB portem nebo slotem pro paměťovou kartu.