Vyšívací stroj Brother PR 655 + vyšívací software zdarma

24.11.2015
Časově omezená nabídka. Získejte profesionální vyšívací software zdarma.

Profesionální software pro tvorbu vlastních výšivek PE-DESIGN NEXT získá zdarma každý, kdo si do konce listopadu koupí vyšívací stroj Brother PR 655.

Brother PR 655 je šestijehlový vyšívací automat s vyšívací plochou 200 x 300 mm, novým extra podsvíceným displejem, vhodný k plochému vyšívání, vyšívání čepic a bot.

Při koupi v této akci ušetříte  27.790,- Kč. Více v nabídce Ráje šití.

Software PED NEXT zdarma ke stroji Brothe PR 655
 

Brother

Šicí stroje Brother mají dlouhou tradici. Základy společnosti pro šicí stroje byly položeny již v roce 1908 v Japonsku, již v roce 1925 byl založen výrobní provoz na domácí šicí stroje Brother, a o tři roky později již byly vyráběny první průmyslové šicí stroje pod názvem Brother. V současnosti jsou šicí stroje Brother oblíbenou značkou šicích strojů díky nízké poruchovosti strojů, pravidelným novinkám, které splňují aktuální požadavky zákazníků, ať se již jedná o běžné základní domácí šití pro minimální potřebu nebo pravidelnou činnost nebo o patchwork či o vyšívací stroje nebo o vyšívací stroje či kombinaci šicí a vyšívací stroje. Overlocky Brother patří mezi oblíbené a kvalitní stroje pro používání v domácnosti s dlouhou životností.