Výhodný vyšívací stroj se softwarem zdarma

03.11.2015
Hledáte způsob, jak vyšít logo své organizace např. na trička, ale potřebujete pouze pár kusů nebo možnost vytvořit vzor v několika variantách? Namísto zakázky profesionálovi to zvládnete sami za pomocí vyšívacího stroje a vyšívacího softwareu.

Vyšívací software je prodloužená ruka vyšívacího stroje


Reklamní čepice, trička, boty, mikiny aj., na to všechno můžete vyšívat logo firmy, organizace, spolku nebo občanského sdružení. Vyšívací stroj se ale v takovém případě neobjede bez vyšívacího softwaru, který ale většinou nebývá v základní výbavě stroje.

Vyšívací software PE-DESIGN Plus v ceně 9640,- Kč získáte do konce října 31.10. zdarma při koupi vyšívacího stroje Brother Innov-is NV 955 nebo vyšívacího stroje Brother Innov-is NV 800 E. Vsaďte na kvalitní a mnoha zákazníky prověřenou kvalitu značky Brother.

Vyšívací stroj Brother Innov-is NV 800E je unikátní vyšívací stroj s velkou vyšívací plochou 160 x 260 mm. Je naprosto ojedinělý tím, že má ovládací menu v českém jazyce. Dále má 138 vestavěných vyšívacích vzorů a 11 fontů v paměti stroje a velký, barevný, dotykový LCD displej a automatický odstřih nitě.

Šicí a vyšívací stroj Brother Innov-is NV 955 je velmi oblíbený mimo jiné pro svůj moderní design. Má taktéž automatický odstřih niti, vyšívací plochu 100 x 100 mm a USB port. V paměti stroje naleznete 70 vestavěných vzorů + dalších 100 na přiloženém USB nosiči, celkem tedy v základní výbavě naleznete 170 vyšívacích vzorů a 6 písmenných fontů. Rychlost šití je 710 St./min, rychlost vyšívání 400 St./min.

Pokud chcete vsadit na osvědčenou kvalitu, dlouhou záruku, vynikající servis a dobrou dostupnost náhradních dílů či doplňkového sortimentu, doporučujeme vám značku Brother.