Více než 2 000 psaných hodnocení od zákazníků o kvalitách služeb v šicích strojích

14.11.2013
Ráj šití a jeho nezávislé hodnocení Heureka! Ověřený obchod Ráj šití! Odborný prodej šicích strojů a příslušenství, náhradních dílů pro šicí stroje!

Děkujeme všem našim zákazníkům za jejich hodnocení, které odeslali vyplněním dotazníku od portálu Heureka, který jim jej posílá nezávisle na provozovateli do cca 14 dní po objednávce u nás. V daném počtu recenzí služeb jsou pouze vyplněné reference se slovním zhodnocením jejich kvality. To znamená vyplněných, psaných recenzí, hodnocení služeb od nezávislých zákazniků, kdy je od nich plně vyplněno pole hodnocení poskytovaných služeb včetně plusů a mínusů.

Ráj šití dosáhl hranice již více než 2 000 těchto recenzí!!!

Tím je i úspěch v soutěži SHOP ROKU 2013 o to prestižnější, právě pro toto velké množství hodnocení, protože jsme jej obdrželi v kategorii kvality, která je hodnocena v průběhu celého roku!
Ráj šití ke své ochranné známce připojuje rovněž pečeť Garance od Heureky a titul Finalsita Shopu roku 2013 v kategorii specializované elektro, kdy je jediným z komodity prodejců šicí techniky a šicích strojů.

Ráj šití - šicí stroje - v hodnocení od zákazníků