Veronica - přehled

17.01.2012
Šicí stroje Veronica představují tradiční českou značku pro šicí stroje, která je na trhu již více než 20 let. Značka Veronica má ucelenou řadu šicích strojů od jednodušších mechanických modelů, až po elektronické šicí stroje s velkým množstvím stehů a funkcí.

Šicí stroje Veronica

Šicí stroj Veronica Prima 100
Šicí stroj Veronica Prima 100 je mechanický šicí stroj pro občasné domácí šití, který je vhodný především pro začátečníky. Tento šicí stroj má snadnou obsluhu díky funkci "vše v jednom". Šicí stroj Veronica Prima 100 nabízí svým uživatelům celokovový kyvný chapač, volné rameno pro snadné šití obtížných tvarů, například rukávů nebo nohavic a 4-krokové šití knoflíkové dírky.  Mezi další funkce patří zejména tzv. "základní poloha", která usnadňuje navlékání jehly, zavádění vrchní nitě, rozjezd stroje, ukončení šití, výměnu jehly a patky i změnu šicího programu. Šicí stroj má možnost regulace přítlaku patky, lze šít i dvojjehlou.

Další informace:  Šicí stroj Veronica Prima 100Šicí stroj Veronica Optima 200
Šicí stroj Veronica Optima 200 je mechanický šicí stroj pro běžné domácí šití. Tento šicí stroj má 23 šicích programů, kovovou konstrukci a šije lehké i těžké materiály. Šicí stroj Veronica Optima 200 nabízí svým uživatelům celokovový kyvný chapač, volné rameno pro snadné šití obtížných tvarů, například rukávů nebo nohavic a 4-krokové šití knoflíkové dírky.  Mezi další zajímavé funkce patří zejména polohování jehly a plynulé nastavení délky i šířky stehu.

Další informace: Šicí stroj Veronica Optima 200Šicí stroj Veronica Komfort 303
Šicí stroj Veronica Komfort 303 je mechanický šicí stroj pro veškeré domácí šití. Tento šicí stroj má 29 šicích programů, kovovou konstrukci a je možné jej používat i při častém šití. Šicí stroj Veronica Komfort 303 nabízí svým uživatelům celokovový kyvný chapač, volné rameno pro snadné šití obtížných tvarů a automatické šití knoflíkové dírky v jediném kroku.  Mezi další zajímavé funkce patří zejména automatický navlékač jehly, plynulé nastavení délky i šířky stehu, ořez nitě a  polohování jehly.  Šicí stroj má možnost regulace přítlaku patky, lze šít i dvojjehlou.

Další informace: Šicí stroj Veronica Komfort 303Šicí stroj Veronica 404 s ořezem
Šicí stroj Veronica 404 je mechanický šicí stroj vhodný pro veškeré domácí šití, který má navíc funkci boční ořez látky. Boční ořez látky lze lehce sklopit pro šití s ořezem, bez složitého nastavování. Tento šicí stroj má 29 šicích programů a kovovou konstrukci. Šicí stroj Veronica 404 nabízí horizontální rotační chapač, volné rameno pro snadné šití obtížných tvarů a automatické šití knoflíkové dírky v jediném kroku.  Mezi další zajímavé funkce patří zejména automatický navlékač jehly, plynulé nastavení délky i šířky stehu, ořez nitě. Šicí stroj má možnost regulace přítlaku patky, lze šít i dvojjehlou.

Další informace: Šicí stroj Veronica 404Šicí stroj Veronica Champion 505
Šicí stroj Veronica Champion 505 je moderní elektronický šicí stroj s bohatou výbavou pro domácí šití. Tento šicí stroj má 40 šicích programů, ocelový rotační chapač s antiblokem a volné rameno. Šicí stroj Veronica Champion 505 nabízí svým uživatelům tři typy automatické knoflíkové dírky.  Mezi další funkce patří zejména automatický navlékač jehly, plynulé nastavení délky i šířky stehu, funkce polohování jehly.  Šicí stroj má možnost regulace přítlaku patky a automatické zapošití látky.

Další informace: Šicí stroj Veronica Champion 505Šicí stroj Veronica Inspira 600
Šicí stroj Veronica Inspira 600 je moderní elektronický šicí stroj s velice širokým využitím pro domácí šití. Tento šicí stroj má 197 šicích programů, ocelový rotační chapač s antiblokem a volné rameno. Šicí stroj Veronica Inspira 600 nabízí svým uživatelům sedm typů automatické knoflíkové dírky (na jeden krok) a tlačítko Start/Stop pro šití bez pedálu.  Mezi další zajímavé funkce patří zejména paměť pro opakované šití textů a dekorací, automatický navlékač jehly, plynulé nastavení délky i šířky stehu a automatická poloha jehly.  Šicí stroj má možnost regulace přítlaku patky, automatické zapošití látky.

Další informace: Šicí stroj Veronica Inspira 606Šicí stroj Veronica Excelent 707
Šicí stroj Veronica Excelent 707 je moderní šicí stroj s širokým využitím pro domácí šití, který vyniká snadnou obsluhou. Tento šicí stroj má 101 šicích programů a režim "snadné šití" umožňující využívat stroj k běžnému šití nebo lze přejít do funkce plný režim. Šicí stroj Veronica Excelent 707 nabízí svým uživatelům 12 typů automatické knoflíkové dírky (na jeden krok), kovový rotační chapač, volné rameno a plynulé nastavení délky i šířky stehu. Mezi další zajímavé funkce patří zejména paměť pro opakované šití textů a dekorací, automatický navlékač jehly,  tlačítko Start/Stop pro šití bez pedálu a funkce polohování jehly

Další informace: Šicí stroj Veronica Excelent 707