Veritas - přehled

04.03.2011
Šicí stroje Veritas jsou určené pro domácí použití. Šicí stroje Veritas se vyznačují jednoduchou a pohodlnou obsluhou.

Šicí stroje Veritas jsou vybavené řadou funkcí a jsou určené pro domácí šití. Jde o šicí stroje, které díky jednoduchému a pohodlnému ovládání šetří čas i námahu, jež si běžně žádá domácí šití. V tomto článku se můžete blíže a podrobněji seznámit s naší nabídkou na šicí stroje Veritas.

 

Šicí stroj Veritas Creativa 835Šicí stroj Veritas 835Šicí stroj Veritas Creativa 835 je jednoduchý šicí stroj s pohodlnou obsluhou určený pro domácnost. Šicí stroj má kyvný chapač, volné rameno, 35 programů, overlockové a užitkové stehy, plynule nastavitelnou délku a šířku stehu, poloautomatické šití knoflíkové dírky či integrovaný navlékač nitě do jehly. Šicí stroj umožňuje také rychloupínání šicích patek, šití dvojjehlou a jemné doladění stehů.


Více informací pro šicí stroj: Šicí stroj Veritas Creativa 835

 

Šicí stroj Veritas 808Šicí stroj Veritas 808Šicí stroj Veritas 808 je domácí šicí stroj s pohodlným a jednoduchým ovládáním. Šicí stroj má volné rameno, kyvný CB chapač, 8 programů, overlockové a užitkové stehy, ořez nitě na hlavě stroje i na tyči pro patky, čtyřkrokovou knoflíkovou dírku, rychloupínání šicích patek, plynulou regulaci délky stehu nebo možnost šití dvojjehlou.


Více informací pro šicí stroj: Šicí stroj Veritas 808

 

Šicí stroj Veritas 8081 PaSŠicí stroj Veritas 8081Šicí stroj Veritas 8081 PaS patří mezi šicí stroje s jednoduchým a pohodlným ovládáním vhodné pro domácnost. Šicí stroj má volné rameno, kyvný CB chapač, 21 programů, užitkové a overlockové stehy, plynule nastavitelnou délku stehu, nastavitelné napětí nitě, vysoký zdvih patky či poloautomatické šití knoflíkové dírky. Šicí stroj také umožňuje šití dvojjehlou, zpětné šití a jemné doladění stehů.


Více informací pro šicí stroj: Šicí stroj Veritas 8081 PaS


Více informací o šicích strojích Veritas naleznete v kategorii Šicí stroje Veritas, ve které si můžete objednat šicí stroje Veritas. Prodej šicích strojů Veritas obstarává internetový obchod Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje. V tomto internetovém obchodě pořídíte jak šicí stroje Veritas, tak i šicí stroje dalších značek nebo příslušenství pro šicí stroje.