Toyota - přehled

17.02.2011
Šicí stroje Toyota jsou moderní japonské šicí stroje určené pro domácí šití. Pro šicí stroje Toyota je příznačné jednoduché ovládání a velmi přesné šití. Díky těmto dvěma charakteristikám jsou šicí stroje Toyota vhodné pro začínající uživatele. Právě začínající uživatelé ocení nenáročné ovládání, kterým jsou šicí stroje Toyota vybaveny. Šicí stroje Toyota jsou však určené i pro zkušené a náročné uživatele, pro které je vhodné precizní šití a kvalitní zpracování.

Šicí stroje Toyota se vyznačují stabilním a tichým chodem, který se u řady typů obejde bez nežádoucích vibrací. Tohoto výsledku je dosaženo díky celokovové konstrukci, která je použita u řady šicích strojů Toyota z naší nabídky. Vedle pozoruhodných technických charakteristik nabízejí šicí stroje Toyota také velký rozsah funkcí a širokou paletu stehů.

 
 

Šicí stroj Toyota Necchi 215A

Šicí stroj Toyota Necchi 215AŠicí stroj Toyota Necchi 215A je kvalitní domácí šicí stroj. Šicí stroj je vybaven 21-ti programy, 9-ti pružnými stehy, volným ramenem a vertikálním kyvným chapačem. Šicí stroj má řadu užitečných funkcí, mezi které patří poloautomatické šití knoflíkové dírky (na 4 kroky), plynulá regulace délky a šířky stehů. Šicí stroj dále umožňuje šití dvojjehlou a snadné nastavení stehů za pomoc dvou kruhových voličů. Šicí stroj Toyota Necchi 215A šije pružný steh, přímý steh, slepý steh, látací steh, dekorativní stehy a další stehy.

Podrobnější informace pro tento šicí stroj naleznete na stránce Šicí stroj Toyota Necchi 215A

 
 

Šicí stroj Toyota SPA 15R

Šicí stroj Toyota SPA 15RŠicí stroj Toyota SPA 15R je kvalitně zpracovaný domácí šicí stroj s jednoduchým ovládáním a přesným šitím stehů. Šicí stroj má vertikální kyvný chapač, 25 šicích programů, 12 pružných stehů, automatická knoflíková dírka, automatický navlékač jehel, vestavěný ořez nitě, automatické vyrovnání síly vpichu jehly, a další funkce. Šicí stroj nabízí dekorativní stehy, quiltovací a další stehy.

Další informace, které podrobněji přiblíží tento šicí stroj, jsou uveřejněny na stránce Šicí stroj Toyota SPA 15R

 
 

Šicí stroj Toyota JFS 18 Jeans

Šicí stroj Toyota JFS 18Šicí stroj Toyota JFS 18 Jeans je dobře zpracovaný, domácí šicí stroj s celokovovou robustní konstrukcí, která ve spojení s výkonným motorem umožňuje tomuto šicímu stroji šití džínoviny a dalších silných látek. Šicí stroj má 18 šicích programů, vertikální kyvný chapač a volné rameno. Šicí stroj Toyota JFS 18 Jeans umožňuje poloautomatické obšívání knoflíkové dírky (na čtyři kroky), snadnou výměnu šicích patek a zpětný chod. Šicí stroj také poskytuje velký prostor pod přítlačnou patkou pro šití více vrstev látky.

Více informací pro šicí stroj: Šicí stroj Toyota JFS 18 Jeans

 
 

Šicí stroj Toyota FSR 21

Šicí stroj Toyota FSR 21Šicí stroj Toyota FSR 21 je praktický šicí stroj pro domácí použití. Šicí stroj vyniká díky pohodlné obsluze a nabízí 21 šicích programů, vertikální kyvný chapač, automatické nastavení tlaku jehly, poloautomatickou knoflíkovou dírku (na čtyři kroky) a další prospěšné funkce. Šicí stroj Toyota FSR 21 šije velké množství stehů včetně oboustranně uzavřeného overlockového stehu, klikatého elastického stehu, slepého stehu a dalších.

Popis, který více charakterizuje tento šicí stroj, je uveřejněn na stránce Šicí stroj Toyota FSR 21

 
 

Šicí stroj Toyota SPB 15

Šicí stroj Toyota SPB 15Šicí stroj Toyota SPB 15 je mechanický domácí šicí stroj, který šije užitkové, strečové a dekorativní stehy. Šicí stroj je vybaven 15-ti programy, volným ramenem, poloautomatickou knoflíkovou dírkou a má zpětný chod. Šicí stroj umožňuje uložení cívky ze shora.

Více informací pro šicí stroj: Šicí stroj Toyota SPB 15

 
 

Šicí stroj Toyota JSBA 21 Jeans

Šicí stroj JSBA 21 JeansŠicí stroj Toyota JSBA 21 Jeans je mechanický šicí stroj pro domácnost. Šicí stroj umožňuje šití rifloviny, regulaci délky stehu, zpětný chod a rychlou výměnu patek. Šicí stroj má 21 programů, celokovový kyvný CB chapač, poloautomatickou knoflíkovou dírku (na čtyři kroky) a volné rameno. Šicí stroj Toyota JSBA 21 Jeans šije užitkové, strečové a dekorativní stehy.

Přečtěte si zpřesňující informace pro tento šicí stroj na stránce Šicí stroj Toyota JSBA 21 Jeans

 
 

Šicí stroj Toyota SPA 34

Šicí stroj Toyota SPA 34Šicí stroj Toyota SPA 34 je domácí mechanický šicí stroj, který má 34 programů, volné rameno, poloautomatickou knoflíkovou dírku a zabudovaný navlékač nitě do jehly. Šicí stroj má zpětný chod, regulaci délky stehu, uložení cívky ze shora a manuální regulaci přítlaku patky. Šicí stroj Toyota SPA 34 šije užitkové, strečové a dekorativní stehy.

Chcete-li zjistit o tomto šicím stroji více, klikněte na: Šicí stroj Toyota SPA 34

 
 

Šicí stroj Toyota SPB 26

Šicí stroj Toyota SPB 26Šicí stroj Toyota SPB 26 je moderní šicí stroj pro domácnost. Šicí stroj má robustní celokovovou konstrukci ze speciálních slitin lehkých kovů, ergonomický design, volné rameno, horizontální rotační chapač, plynulou regulaci délky stehu, vestavěný ořez nitě a další funkce. Šicí stroj Toyota SPB 26 šije 26 stehů včetně pružných, overlockových, dekorativních a quiltovacích stehů.

Pro další popis šicího stroje navštivte stránku Šicí stroj Toyota SPB 26

 
 

Šicí stroj Toyota ESG 325

Šicí stroj Toyota ESG 325Šicí stroj Toyota ESG 325 je mechanický domácí šicí stroj. Šicí stroj má 25 programů, celokovový kyvný CB chapač, volné rameno a další funkce, jako je automatická knoflíková dírka, zpětný chod, automatický navlékač jehly nebo manuální regulace přítlaku patky. Šicí stroj Toyota ESG 325 má v nabídce užitkové a strečové stehy a šije maximální rychlostí až 800 stehů za minutu.

Další informace pro šicí stroj uveřejňujeme na stránce Šicí stroj Toyota ESG 325

 
 

Šicí stroj Toyota FSG 325

Šicí stroj Toyota FSG 325Šicí stroj Toyota FSG 325 je kvalitní šicí stroj pro domácí použití. Šicí stroj má jednoduché ovládání, vertikální kyvný chapač, 25 šicích programů, automatickou knoflíkovou dírku, automatický navlékač jehly, vestavěný ořez nitě, plynulou regulaci šířky a délky stehu a další funkce. Šicí stroj šije 12 pružných stehů. Šicí stroj má dále pěkné a netradiční dekorativní stehy, quiltovací stehy a uzavřený overlockový steh.

Podrobnější popis pro tento šicí stroj je uveden na stránce Šicí stroj Toyota FSG 325

 
 

Šicí stroj Toyota Necchi 681

Šicí stroj Toyota Necchi 681Šicí stroj Toyota Necchi 681 je elektronický šicí stroj určený pro domácí šití. Šicí stroj má vynikající výbavu, která zahrnuje 126 šicích programů, volné rameno, LCD displej, 5 typů automatické knoflíkové dírky, zabudovaný navlékač jehly, regulaci délky a šířky stehu a řadu dalších funkcí. Šicí stroj Toyota Necchi 681 má užitkové, strečové a dekorativní stehy.

Více informací pro tento šicí stroj: Šicí stroj Toyota Necchi 681

 
 

Šicí stroj Toyota FSS 224


Šicí stroj Toyota FSS 224 je praktický, moderní šicí stroj vhodný pro domácí šití. Šicí stroj Toyota FSS 224 nabízí svým uživatelům celokovový šicí mechanismus, vertikální kyvný CB chapač, 24 šicích programů, mezi kterými jsou základní, obnitkovací, overlockové a pružné stehy. Šicí stroj má dále volné rameno, navlékač jehly, 4-krokové šití knoflíkové dírky, regulaci délky stehu aj..

Více informací: Šicí stroj Toyota FSS 224


 
 

Šicí stroj Toyota QUILT 226


Šicí stroj Toyota Quilt 226 je velmi praktický, moderní šicí stroj vhodný pro domácí šití, který se skvěle hodí pro patchwork a quilting. Šicí stroj Toyota Quilt 226 má celokovový šicí mechanismus, vertikální kyvný CB chapač, 24 šicích programů + 2 šicí programy pro šití dvojjehlou a volné rameno. Šicí stroj je vybavený dalšími funkcemi např. 4-krokové šití knoflíkové dírky, nastavení délky stehu, nastavení napětí nitě a přítlaku patky.

Více informací: Šicí stroj Toyota QUILT 226

 
 

Hledáte šicí stroje Toyota?

Jestliže chcete vybírat šicí stroje Toyota online, měli byste navštívit internetový obchod Ráj-šití.cz, který se na šicí stroje, overlocky a další nejen šicí techniku pro domácnost specializuje. Pro šicí stroje Toyota uveřejňujeme podrobnější popisy v kategorii Šicí stroje Toyota.