Software Singer

Vyšívací software Singer CrossStitch je vyšívací software vhodný pro šicí a vyšívací stroje Singer Futura XL - 400 a XL - 550. Software umožňuje vyšívat výšivky křížkovým stehem v ruční kvalitě rychlostí stroje.

3 990 s DPH

ks

Více než týden
Vyšívací software Singer Editing je vyšívací software vhodný pro šicí a vyšívací stroje Singer Futura XL - 400 a XL - 550. Software umožňuje prodádět změny a úpravy v již existujících výšivkách.

3 990 s DPH

ks

Více než týden
Vyšívací software Singer HyperFont je vyšívací software vhodný pro šicí a vyšívací stroje Singer Futura XL - 400 a XL - 550. Software umožňuje převést jakýkoli typ (font) písma v PC na výšivku.

3 990 s DPH

ks

Více než týden
Vyšívací software Singer PhotoStitch je vyšívací software vhodný pro šicí a vyšívací stroje Singer Futura XL - 400 a XL - 550. Software umožňuje převést digitální fotografii na působivou výšivku.

3 990 s DPH

ks

Více než týden
V této kategorii Ráj šití nabízíme vyšívací softwary pro začínající i pokročilé návrháře pro šicí a vyšívací stroje Singer. Softwary se dělí podle účelu na vyšívací software pro výšivky křížkovým stehem, vyšívací software pro editaci již existujících výšivek, pro tvorbu výšivek z fotografie apod. Vyšívací softwary Singer mají velmi dobrý poměr cena a užitná hodnota. Nabízíme software pro šicí a vyšívací stroje Brother, šicí a vyšívací stroje Janome a další typy softwaru. Popis a vhodnost pro daný typ šicího stroje najdete vždy u výrobku.