Software pro vyšívání

Softwarový balíček BERNINA – DesignWorks je balíček obsahující instalační programy pro CutWork, PaintWork a CrystalWork. DesignWorks je nutný software pro užívání ostatních volitelných softwarů Bernina.

2 250 s DPH

ks

Do tří dnů
Aktivační klíč pro BERNINA – PaintWork je aktivační klíč pro volitelný software pro vyšívací stroje Bernina.

2 490 s DPH

ks

Do tří dnů
Aktivační klíč pro BERNINA – CrystalWork je aktivační klíč pro volitelný software CrystalWork pro vyšívací stroje Bernina.

2 490 s DPH

ks

Do tří dnů
Aktivační klíč pro BERNINA – CutWork je aktivační klíč pro volitelný software CrystalWork pro vyšívací stroje Bernina.

2 490 s DPH

ks

Do tří dnů
Vyšívací software Bernette Customizer je software pro vyšívací stroje Bernette Chicago 7 a Deco 340. V tomto programu lze kreativně tvořit výšivky pro Váš vyšívací stroj.

3 500 s DPH

ks

Do tří dnů
Vyšívací software Singer CrossStitch je vyšívací software vhodný pro šicí a vyšívací stroje Singer Futura XL - 400 a XL - 550. Software umožňuje vyšívat výšivky křížkovým stehem v ruční kvalitě rychlostí stroje.

3 990 s DPH

ks

Více než týden
Vyšívací software Singer Editing je vyšívací software vhodný pro šicí a vyšívací stroje Singer Futura XL - 400 a XL - 550. Software umožňuje prodádět změny a úpravy v již existujících výšivkách.

3 990 s DPH

ks

Více než týden
Vyšívací software Singer HyperFont je vyšívací software vhodný pro šicí a vyšívací stroje Singer Futura XL - 400 a XL - 550. Software umožňuje převést jakýkoli typ (font) písma v PC na výšivku.

3 990 s DPH

ks

Více než týden
Vyšívací software Singer PhotoStitch je vyšívací software vhodný pro šicí a vyšívací stroje Singer Futura XL - 400 a XL - 550. Software umožňuje převést digitální fotografii na působivou výšivku.

3 990 s DPH

ks

Více než týden
Vyšívací software Pfaff 5D Cross Stitcher je vyšívací software pro šicí a vyšívací stroje Pfaff Creative. Umožňuje vyšívat tradiční výšivky křížkovým stehem v ruční kvalitě rychlostí stroje. Novější verze softwaru 4D Cross Stitcher.

4 990

4 380 s DPH

ks

Do týdne
Upgrade pro stroje V5/V7/V3 je software, který rozšiřuje možnost uvedených strojů vyšívat do rámečku 300x200mm. Balíček obsahuje rámeček 200x200mm, 200x300mm, software s 30 nových motivů a nové druhy vyšívaných písmen.

4 900 s DPH

ks

Do týdne
Jednoduchý software Janome DIGITIZER JUNIOR V5 pro vytváření návrhů výšivek. Je ideální pro začínající designery. Program automaticky konvertuje kresby do vyšívacích formátů. Má také vestavěné fonty pro vytváření číslic, písmen a různých znaků.

6 593 s DPH

ks

Skladem
V této kategorii Ráj šití nabízíme softwary pro začínající i pokročilé návrháře pro šicí stroje i vyšívací stroje. Nabízíme vše od jednoduchých softwarů pro vytváření návrhů výšivek, ideální pro začínající designery, kdy program automaticky konvertuje kresby do vyšívacích formátů. Často tyto softwary mají již  také vestavěné fonty pro vytváření číslic, písmen a různých znaků. Některé umí také konvertovat navzájem mezi formáty (vždy je k dispozici výběr). Např. softwary lite jsou jednoduchými programy pro PC, většinou již s nahrávacím modulem USB. Umožňují také tvorbu vlastních výšivek automatickou konverzí z grafické předlohy či konverzí z jiného vyšívacího formátu, např. dst, pcs, hus platí kupříkladu u softwaru Lite od firmy Brother. Nabízíme software pro šicí a vyšívací stroje Brother, šicí a vyšívací stroje Janome a další typy softwaru. Popis a vhodnost pro daný typ šicího stroje najdete vždy u výrobku.