Software Bernina

Softwarový balíček BERNINA – DesignWorks je balíček obsahující instalační programy pro CutWork, PaintWork a CrystalWork. DesignWorks je nutný software pro užívání ostatních volitelných softwarů Bernina.

2 250 s DPH

ks

Do tří dnů
Aktivační klíč pro BERNINA – PaintWork je aktivační klíč pro volitelný software pro vyšívací stroje Bernina.

2 490 s DPH

ks

Do tří dnů
Aktivační klíč pro BERNINA – CrystalWork je aktivační klíč pro volitelný software CrystalWork pro vyšívací stroje Bernina.

2 490 s DPH

ks

Do tří dnů
Aktivační klíč pro BERNINA – CutWork je aktivační klíč pro volitelný software CrystalWork pro vyšívací stroje Bernina.

2 490 s DPH

ks

Do tří dnů
Vyšívací software Bernette Customizer je software pro vyšívací stroje Bernette Chicago 7 a Deco 340. V tomto programu lze kreativně tvořit výšivky pro Váš vyšívací stroj.

3 500 s DPH

ks

Do tří dnů
Vyšívací software BERNINA 7 - EditorPlus. S tímto softwarem bude každá Vaše výšivka jedinečná díky snadné editaci a rozsáhlým možnostem tvorby nápisů. Vytvořte si své vlastní vzory.

12 990 s DPH

ks

Více než týden
Vyšívací software BERNINA 7 - DesignerPlus. Proměňte své tvůrčí sny ve skutečnost se skvělými trojrozměrnými (3D) funkcemi, jako je PunchWork, StumpWork, Trapunto a Raised Satin. Vyšívací software BERNINA 7 – obsahuje řadu 3D efektů pro jedinečné zdo

30 990 s DPH

ks

Skladem
Kategorie obsahuje vyšívací software pro šicí a vyšívací stroje Bernina k vytváření vlastních návrhů výšivek. Vytvářejte si vlastní výšivky ke každé příležitosti.