Sleva za nákup

30.08.2012
Máte zájem nakoupit se slevou a zakoupili jste na internetovém obchodě www.raj-siti.cz šicí stroj nebo nákup plánujete? To znamená, že máte možnost získat slevu na další nákup! Stejnou možnost máte, pokud jste zakoupili či zakoupíte i jiný typ šicího stroje.

Slevy na opakovaný nákup

Zakoupili jste na internetovém obchodě www.raj-siti.cz šicí stroj? To znamená, že máte možnost získat slevu na další nákup! Totéž platí, pokud jste zakoupili či zakoupíte overlock, coverlock, vyšívací stroj, mandl, žehlící lis. (dále jen „šicí stroj“).

Při nákupu dalšího stroje z nabídky Ráje šití jako šicí stroj, overlock, coverlock, vyšívací stroj, žehlící lis nebo mandl můžete uplatnit slevu.

Sleva se odvíjí z ceny faktury prvního zakoupeného šicího stroje: 

  • nákup vč. šicího stroje za 5 000 Kč a více: 300,- Kč
  • nákup vč. šicího stroje za 10 000 Kč a více: 500,- Kč
  • nákup vč. šicího stroje za 17 000 Kč a více: individuální sleva
     
Nákupem se rozumí celková hodnota faktury vč. DPH. Faktura musí obsahovat nějaký typ šicího stroje či výše uvedené techniky. Finanční limity nejsou stanoveny pouze pro cenu zakoupeného šicího stroje. Jako podklad pro slevu se počítá celková cena faktury, která obsahuje šicí stroj vč. příslušenství a galanterie. 

Jak uplatníte slevu na další nákup?
  • Stačí uvést do poznámky v nové objednávce šicího stroje:
    „NÁKUP SE SLEVOU xy,- Kč“ + variabilní symbol Vaší faktury na první šicí stroj na Ráji šití.cz
    V případě individuální slevy Vám spočítáme nejvyšší možnou slevu a sdělíme Vám ji mailem.

Uplatnění slevy na další nákup není časově omezeno! Na Ráji šití mají možnost uplatit slevu na další nákup nejen noví zákazníci Ráje šití, ale i ti zákazníci Ráje šití, kteří zakoupili šicí stroj či podobnou techniku před vyhlášením těchto podmínek tj. v předchozím období.

Slevu je možno uplatnit nejdříve po 15 dnech od prvního nákupu šicího stroje. V případě vrácení stroje z jakýchkoliv důvodů nárok na slevu při dalším nákupu zaniká.
Slevy nelze kumulovat nebo sčítat. Slevu na další nákup stroje nelze uplatnit, pokud již u předchozího stroje byla individuální sleva poskytnuta.
Slevu nelze vyplatit zpětně na již dříve zakoupené 2 či více ks šicích strojů.
Slevu nelze proměnit na finance a a vyplatit ji v hotovosti či převodem.
Slevu nelze uplatnit při prodeji za VO ceny.
Všechny uvedené ceny jsou vč. DPH

Provozovatel internetového obchodu Ráj šití si vyhrazuje právo změny podmínek slevy na opakovaný nákup.