Šicí stroje Zetina

Šicí stroj Zetina 2312 je multifunkční šicí stroj pro náročné použití. Šicí stroje Zetina 2312 mají 80 stehů, vysoce kvalitní vertikální rotační chapač, volné rameno a další užitečné funkce. Šicí stroj Zetina 2312 ocení i zkušené švadleny.

8 990

8 490 s DPH

ks

Do tří dnů
Šicí stroj Zetina 2023 je robustní elektronický šicí stroj s DFT horním podavačem a LCD displejem. Nabízí 28 typů stehů vč. 4 typů automatické knoflíkové dírky na 1 krok, vertikální rotační chapač a automatický navlékač.

14 990 s DPH

ks

Do tří dnů
Šicí stroj Zetina 2028 je robustní elektronický šicí stroj s DFT horním podavačem a LCD displejem. Nabízí 68 typů stehů vč. 3 typů automatické knoflíkové dírky na 1 krok, vertikální rotační chapač a automatický navlékač.

15 990 s DPH

ks

Do tří dnů
Šicí stroje Zetina jsou šicí stroje určené pro domácí šití. Šicí stroje Zetina online nabízené jsou vybaveny funkcemi, které šití učiní komfortnějším a pohodlnějším. Šicí stroje Zetina mají dlouhou životnost a dobrou kvalitu. Majitelky šicího stroje Zetina značku nemění a hledají opět Zetinu. Šicí stroje Zetina nabízejí vše, co od dobrého šicího stroje očekáváte. V této kategorii je naše nabídka na šicí stroje Zetina on line uveřejněná.
Zetina je tradiční česká značka, která se stala pojmem na českém trhu. Hlavní pozornost výrobce této značky šicích strojů, bylo zaměření se na kvalitu výroby a kvalitu produktu. První šicí stroje Zetina byly vyrobeny ve 30. letech minulého století na Moravě, v tehdejším zbrojním závodě.  Jméno Zetina, používané pro šicí stroje, se stalo registrovanou ochrannou známkou. Rozmach značky a největší prodej šicích strojů Zetina následoval v r. 1991, kdy bylo na český trh umístěno více než 20 000 ks jednoho modelu šicích strojů Zetina. Značka Zetina se v této době stala nejprodávanější československou značkou. Šicí stroje Zetina najdete na našem trhu i dnes.

DEJTE POZOR při výběru šicího stroje, všechny šicí stroje v levnější cenové kategorii nemají overlockové stehy. U většiny modelů jsme pro Vás stehy vyfotili a zobrazili po šicím strojem. Obrázek lze zvětšit a podívat se, jaké stehy šicí stroj obsahuje. Pokud nevíte, jak vypadají overlockové stehy, nabízíme Vám je k nahlédnutí v našem podrobnějším vysvětlení k rozdílům mezi overlockovými stehy. Pokud není foto se stehy umístěno, kontaktujte nás a my pro Vás náhled stehů či informaci zajistíme.