Šicí stroje na Ráj šití.cz

06.03.2012
Česká obchodní společnost OK business, s.r.o. je provozovatelem Ráj šití. Má podepsané smlouvy se zastoupením značky Veronica, Brother, Janome, Bernina, AEG, Singer, Toyota, Veritas, Paff, Husqvarna, Bobbin, Babylock, Zetina. Je exklusivním zástupcem značky Lucznik, které získala od firmy ASPA pro český a slovenský trh po vzájemné dohodě. Za poslední roky zavedla na trh celou řadu šicích strojů pro domácí šití, vrátila spokojeným uživatelkám značku Lucznik a nabízí šicí stroje včetně oprav, záručního i pozáručního servisu, služeb. Není soustředěná jen na šicí stroje, ale také na příslušenství, galanterii a sortiment neustále rozšiřuje. Dnes již tisíce uživatelek a uživatelů, kteří si zakoupili šicí stroje z Ráj šití.cz oceňují především spolehlivost, komunikativnost, profesní znalost a objektivnost nabídky, široký výběr a přímo skvělý poměr kvalita – cena – další služby.

Šicí stroje na Ráj šití.cz

Znáte specialistu na šicí stroje, overlocky, žehlící techniku Ráj šití?
Víte, že se jedná o obchod s nejširší nabídkou značek šicích strojů?
Víte že nabízí nejlevnější overlocky?
Víte, že nejen cena, ale i další služby hrají roli?

Šicí stroje určitě znáte, máte možná nějakou značku doma. Na trhu je řada prodejců této techniky, ale povětšinou se jedná o řetězce nebo malé prodejny, případně zastoupení, která nabízí hlavně to svoje.  Ráj šití je jedním z mála obchodů, ne-li jediným, který nabízí nezávisle šicí stroje a techniku zcela dle potřeba zákazníka při možnosti velkého výběru značek, které distribuuje a těch dovozců, se kterými má podepsanou distribuční smlouvu. Jedná se o jednoho z tradičních prodejců, který dodržuje pravidla, nešíří černé a šedé dovozy a spoléhá na obchodní slušnost a vztah k odběrateli i dodavateli.  Ráj šití je bezkonkurenčně nejúspěšnější a největší prodejce řady značek na našem trhu.

Ráj šití s pevnou pozicí na českém trhu

Česká obchodní společnost OK business, s.r.o.  je provozovatelem tohoto online obchodu. Má podepsané smlouvy se zastoupením značky Veronica, šicí stroje Brother,  šicí stroje Janome,  Bernina,  AEG,  šicí stroje Singer, Toyota, šicí stroje Veritas, Paff, Husqvarna, Bobbin, Babylock, šicí stroje Zetina. Je exklusivním zástupcem značky pro šicí stroje Lucznik, které získala od  firmy ASPA pro český a slovenský trh  po vzájemné dohodě. Za poslední roky zavedla na trh celou řadu šicích strojů pro domácí šití, vrátila spokojeným uživatelkám značku Lucznik a nabízí šicí stroje včetně oprav, záručního i pozáručního servisu, služeb. Není soustředěná jen na šicí stroje, ale také na příslušenství, galanterii a sortiment neustále rozšiřuje.  Dnes již tisíce uživatelek a uživatelů, kteří si zakoupili šicí stroje z Ráj šití.cz  oceňují především spolehlivost, komunikativnost, profesní znalost a objektivnost nabídky, široký výběr a přímo skvělý poměr kvalita – cena – další služby.

Zákazníci také oceňují dobrou kvalitu a životnost  nabízených strojů,  dostupnost  patek a příslušenství vč. náhradních dílů, opět za mimořádně přijatelné ceny. Prodej šicích strojů  se uskutečňuje především prostřednictvím internetu na Ráj-šití. Zde tedy můžete pořídit nejen šicí stroje a overlocky, ale i příslušenství, galanterii atd., takže zákazník si může vybrat vše potřebné při jednom nákupu. Proškolení a zkušení odborníci rádi pomohou vybrat stroj zákazníkům, kteří se ještě nerozhodli, nebo se v aktuální nabídce strojů neorientují. Doporučí v případě zájmu i možnosti financování šicího stroje.


Šicí stroje z Ráj šití.cz – jistota pro současné i budoucí zákazníky

Zajištěný záruční a pozáruční servis, kvalita nabízených výrobků a služeb, poskytovaných společností OK business, s.r.o.,  více než 20 leté zkušenosti z prodeje a služeb, znalost značek a přehled o trhu, který se soustředí na šicí stroje a nezávislé reference spokojených zákazníků veřejně dostupné na internetu, dávají současným i budoucím zákazníkům jistotu i do budoucna.