Šicí stroje Lucznik a novinky roku 2012

06.12.2012
Domácí šicí stroje Lucznik přichází na trh s cenově dostupným coverlockem a novinkou mezi elektronickými šicími stroji. Šicí stroj Lucznik Karolina je elektronický šicí stroj s LCD displejem pro domácí použití, vyznačující se řadou funkcí pro šití a pro patchwork.

Značka pro šicí stroje, overlocky, žehlící techniku Lucznik také přichází na sklonku roku 2012 s novinkami. Zástupcem v rodině šicí techniky Lucznik, který se svojí cenou a tím co nabízí, stává dostupným, pro dříve zklamané, je novinka mezi coverlocky. Na trh přichází konečně dostupnější coverlock. Šití spodem krycím stehem tak bude pro řadu fanynek dostupnější. Coverlock Lucznik 820 - D3 je 3-nitný 2-jehlový coverlock určený pro domácí použití. Jedná se o skutečnou NOVINKU na trhu - konečně jednoduchý a cenově dostupný coverlock pro domácnost! Tento coverlock vytváří profesionální zakončení spodem krycím neboli prádlovým stehem. Tento steh se používá např. na zakončení délky triček, prádla apod. především u pružných materiálů. Druhým typem stehu, který coverlock nabízí je šití řetízkovým stehem. Coverlock Lucznik 820 - D3 je vybaven diferenciálním podáváním, volným ramenem, přehledným barevným značením drah nití pro snadné navlékání, plynule nastavitelnou délkou stehu atd.

Coverlock Lucznik 820 D-3

Lucnik také přichází na trh s novinkou mezi elektronickými šicími stroji.

Novinkou roku 2012 je šicí stroj Lucznik 2040 Karolina. Jedná se tedy o elektronický šicí stroj s LCD displejem pro domácí použití. Šicí stroje Lucznik 2040 Karolina jsou vybavené 66 šicími programy vč. stehů užitkových, overlockových a dekoračních, horizontálním rotačním chapačem, 5 typy automatické knoflíkové dírky a volným ramenem. Uživatele jistě potěší funkce polohování jehly nahoře/dole, která je vhodná zejména při šicí technice patchwork. Mezi další významné funkce tohoto šicího stroje patří tlačítko START/STOP pro šití bez pedálu. Na stroji se nachází také tlačítko SLOW, s jehož pomocí lze nastavit pomalou rychlost šití. Zabudovaný automatický navlékač jehly usnadňuje pracné navlékání nitě očkem jehly.  Šicí stroj Lucznik 2040 Karolina má snadné a přehledné ovládání. LCD displej zobrazuje číslo zvoleného stehu, pomocí tlačítek lze jednoduše nastavit požadovanou délku a šířku stehu.

Šicí stroj Lucznik 2040 Karolina