Šicí stroj Zetina

01.08.2008
Šicí stroje Zetina patří k oblíbeným a nejprodávanějším šicím strojům. Šicí stroje Zetina v 90. letech navázaly na předválečnou historii, a spojily tak tradici s moderními technologiemi. V tomto článku se můžete dočíst více o historii šicích strojů značky.

Šicí stroje Zetina


ZETINA je tradiční česká značka pro šicí stroje. Šicí stroje značky Zetina se staly známými a oblíbenými šicími stroji. Hlavní pozornost výrobce je upřena především na kvalitu výrobků, které šicí stroj, šicí stroje, Zetinauvádí na trh. Jde o to, aby šicí stroje, které si koncový zákazník koupí, byly kvalitní a spolehlivé, a uspokojily požadavky, které zákazníci na šicí stroje kladou. Šicí stroje značky Zetina zařazené do moderní modelové řady vycházejí z tradice známých šicích strojů, které mají svoji dávnou historii. Historie značky ZETINA totiž sahá do 30. let minulého století, kdy na Moravě byly vyrobeny první šicí stroje této značky. Díky kvalitě a spolehlivosti, kterou se první šicí stroje Zetina uvedly, se velmi rychle rozšířily a staly se oblíbenými pomocníky v domácnostech. Netrvalo dlouho a název ZETINA se stal registrovanou ochrannou značkou.

Šicí stroj, šicí stroje, Zetina 2312
Šicí stroje a overlocky Zetina se na trhu znovu objevily až v 90. letech, kdy byla jejich výroba obnovena. Na trhu se objevily nové modely s novým designem. Typickým příkladem je šicí stroj Zetina 2312, který se stal velmi úspěšným, a tak dobře navázal na tradici z doby před II. světovou válkou. Nakonec se prodalo více než 20 000 ks šicího stroje, díky čemuž značka Zetina získala velmi dobré umístění na trhu, a tak se stala nejvíce prodávanou značkou.


Ptáte se, v čem se skrývalo tajemství modelu Zetina 2312? Odpověď není tak složitá, jak by se mohlo zdát. Úspěch pro šicí stroje modelu 2312 se dostavil především díky kvalitě, šicím vlastnostem, a také díky tomu, že šicí stroje přesně reagovaly na potřeby trhu a požadavky šicí stroj, šicí stroje, Zetinahospodyněk. Na dobrý úvod značky Zetina navázal další úspěšný šicí stroj s označením Zetina 1899.Po roce 1995 se na českém trhu pro šicí stroje začal rýsovat nový trend - trh se začal nasycovat. Navíc v tomtéž období se potřeby klientů začaly měnit a vzájemně se lišit. Tyto skutečnosti představovaly pro značku Zetina nové možnosti, jichž bylo skvěle využito. Na trh byla uvedena modernizovaná modelová řada, do níž patřily šicí stroje nabízející rozšíření funkcí spolu s dalšími typy ozdobného vyšívání. Největším hitem nové modelové řady se stal overlock pro zpracování úpletových materiálů.


Modelová řada šicích strojů Zetina je obměňována s využitím nejmodernějších technologií, které jsou odpovědí na aktuální výzvy trhu. Díky tomu si značka Zetina dodnes udržuje velmi dobré postavení na českém trhu pro šicí stroje. Za toto vynikající umístění vděčí nejen inovacím, ale v první řadě zájmu o spokojenost koncového zákazníka a kvalitu produktů.