Šicí stroj s ořezem látky - Lucznik 888 Izabella II + DÁREK

08.01.2016
Představujeme šicí stroj, který nahradí overlock, alespoň co se domácího šití týká. Lucznik 888 Izabella II je uzpůsobený pro ořez látky během šití overlockovým stehem. Nyní v akci s dárkem!

Šicí stroj Lucznik 888 Izabella II má zabudovaný nůž pro ořez látky během šití overlockovým stehem, a k tomu potřebnou overlockovu patku s ořezem má v základní výbavě. Můžete s ním tedy sešívat, entlovat a odřezávat látku v jednom jediném kroku. Tím si Lucznik Izabella vysloužil pověst stroje, který plně nahradí overlock.
Je třeba však stále počítat s tím, že overlockové stehy šité na stroji nebudou tak pružné jako ty šité na overlocku! Izabella II je šicí stroj a má běžné overlockové stehy, pouze je obohacená o funkci ořezu látky během šití. Pokud nešijete strečové, elastické nebo úpletové materiály, jako jsou sportovní dresy, pak se dá říci, že vám Lucznik 888 Izabella II plně nahradí overlock. Pro pružné materiály a denní šití je však třeba zvážit koupi overlocku.
Pro podrobnější informace o rozdílech mezi overlockem a šicím strojem přejděte do tohoto článku.

Lucznik 888 Izabella II

Šicí stroj Lucznik 888 Izabella II s dárkem - overlockovou patkou pro šití bez ořezu zdarma. Šicí stroj Lucznik 888 Izabella II má 21 šicích programů, horizontální rotační chapač, volné rameno, funkce zpětného šití, automatický navlékač jehly, plynulá regulace šířky cik cak stehu až do 7 mm, vysoké zvednutí patky (7,5 mm) umožňuje šití několika vrstev materiálu.

Zavřít okno


Lucznik 888 Izabella II je nabitý užitečnými stehy, které můžete využít například pro tyto šicí úkony:
- krytý steh a overlockové stehy pro zakončování lemů
- krytý steh pro slepé podšívání lemů a okrajů
- krytý steh pro šití zipů
- elastický velký steh pro všívání gumy, opravy, zpevňování, šití ložního prádla
- trojitý rovný steh pro šití elastických materiálů
- 4 overlockové stehy pro lemování a sešívání tkaniny
- trikotový steh do plizování, lemování, obšívání, přišívání čelenek, obšívání ložního prádla
- ozdobný saténový steh (zhuštěný cikcak) pro dekorativní šití
- půlměsíční steh - dekorativní steh pro zpracování prostírání a ubrusů
 

Šicí stroj s ořezem látky - Lucznik 888 Izabella II
 

Lucznik

Šicí stroje, overlocky Lucznik a žehlící lisy Lucznik. To jsou produkty, které nabízí jedna z nejstarších tradičních značek šicích strojů v aktuální modelové řadě. Značka Lucznik oslavila v r. 2010 výročí 60 let založení. Ze zkušeností, ale i z aktuálních potřeb trhu se poučila, a proto v současné době nabízí šicí stroje, které mají na rozdíl od řady jiných značek kovovou kostru stroje a důležité součástky, použité v šicím mechanismu, jsou rovněž kovové, což se pozitivně odráží v životnosti strojů. Proto jsou u současných zákazníků tolik oblíbené. Šicí stroje a overlocky Lucznik se mohou pochlubit velmi výhodnými cenami, ale i příslušenstvím za rozumné ceny. Běžně je i veškeré příslušenství skladem. Servis je zajištěn zkušenými techniky v autorizovaném servise. Nové šicí stroje a overlocky Lucznik jsou natolik oblíbené, že mají tisíce spokojených zákazníků.