Šicí a vyšívací stroje Husqvarna

Vyšívací jednotka Husqvarna Ruby je přídavná vyšívací část k šicímu a vyšívacímu stroji Husqvarna Ruby, která rozšiřuje pracovní plochu, umožňuje připevnění vyšívacího rámečku a vyšívání. Cena pouze za vyšívací jednotku ne stroj.

17 000

14 990 s DPH

ks

Do týdne
Šicí a vyšívací stroj Husqvarna Jade 35 je moderní šicí a vyšívací stroj s grafickým displejem a 120 šicími programy vč. 4 typů automatické knoflíkové dírky. Šicí a vyšívací stroj Ruby má 70 vyšívacích vzorů.

31 990

30 008 s DPH

ks

Do tří dnů
Vyšívací jednotka Husqvarna Diamond Deluxe je přídavná vyšívací část k šicímu a vyšívacímu stroji Husqvarna Diamond Deluxe, která umožňuje připevnění vyšívacího rámečku a vyšívání. Nejedná se o celý šicí a vyšívací stroj!

32 990 s DPH

ks

Do týdne
Šicí a vyšívací stroj Husqvarna Designer Ruby je moderní šicí a vyšívací stroj s velkým dotykovým displejem a 800 šicími programy vč. 10 typů automatické knoflíkové dírky. Šicí a vyšívací stroj Ruby má 322 vyšívacích vzorů.

82 990

74 990 s DPH

ks

Do týdne
Šicí a vyšívací stroj Husqvarna Designer Diamond Deluxe je nejmodernější šicí a vyšívací stroj s velkým dotykovým displejem, více než 1100 šicími programy vč. 10 typů automatické knoflíkové dírky a 380 vyšívacími vzory.

125 990

122 990 s DPH

ks

Více než týden
Šicí a vyšívací stroje Husqvarna Designer jsou švédské stroje, které dokáží šít jako klasický šicí stroj i vyšívat. Husqvarna Designer mají velké množství inovativních funkcí a stehů s velkou pracovní plochou, vhodné pro patchwork a quilting. Mezi nové funkce patří senzorová přítlačná patka, která se dokáže sama od sebe po zastavení šití s jehlou v látce zvednout pro otočení materiálu. Přítlačnou patku lze navíc zvednout do 4 poloh. Se stroji Husqvarna si můžete nejen ušít krásnou prošívanou quiltařskou deku, ale můžete na ni rovnou i vyšívat krásné ornamenty. Šicí a vyšívací stroje Husqvarna umožňují téměř vše. V kategorii se nachází stroje od levnějších kvalitních modelů až po úplnou špičku s 1 100 šicími programy a 380 vyšívacími vzory v paměti stroje!
Šicí a vyšívací stroje Husqvarna