Šicí a vyšívací stroj Brother V 5 se softwarem v hodnotě 27 800,- Kč zdarma!

12.08.2015
Nejmodernější šicí, vyšívací a quiltovací stroj, který na trhu v daný moment naleznete. Šicí a vyšívací stroj Brother Innov-is V 5

Šicí a vyšívací stroj Brother Innov-is V 5 je nejmodernější šicí, vyšívací a quiltovací stroj, který na trhu naleznete. Tento špičkový stroj umožňuje každé švadleně zrealizovat i velmi kreativní představy. S tímto šicím strojem lze šít až 531 přednastavených stehů, vyšívat až 227 motivů a 17 typů abecedy. Šicí a vyšívací stroj V 5 má všechny potřebné funkce i pro nejnáročnější quiltařky. Velká pracovní plocha, jasné LED osvětlení, automatický navlékač jehly, 14 typů automatické knoflíkové dírky, kolenní páka, automatický odstřih horní i spodní nitě, polohování jehly, tlačítko start/stop. To je jen malý přehled toho, co tento šicí a vyšívací stroj dokáže. Velká vyšívací plocha 300 x 180 mm a rychlost vyšívání 1.050 stehů/min dokazuje, že stroj si své nej opravdu zaslouží.

K tomuto šicímu a vyšívacímu stroji je nyní cenný DÁREK: Vyšívací software PE-Design Next v hodnotě 27 790,- Kč ZDARMA!


PE-DESIGN NEXT je jednoduchý program určený pro počítače s nahrávacím modulem USB. Jedná se o program, který slouží k tvorbě vlastních výšivek prostřednictvím automatické konverze z grafické předlohy nebo konverze z jiného vyšívacího formá (dst, pcs, hus).

Upozornění:
- SOFTWARE KOMUNIKUJE ANGLICKY
- K SOFTWARU JE ČESKÝ NÁVOD
- PRÁCE SE SOFTWAREM VYŽADUJE ODPOVÍDAJÍCÍ ZNALOSTI PRÁCE NA PC A S GRAFICKÝMI PROGRAMY

Více informací na kartě produktu.

Šicí a vyšívací stroj Brother Innov-is V 5 a k němu vyšívací software PE-Design Next v hodnotě 27 790,- Kč ZDARMA!