Setkání prodejců značky Janome

26.10.2015
Novinky od Janome, Texi, Zoje a dalších značek pro šicí stroje.

Zúčastnili jsme se za vás dealerského setkání prodejců značky Janome.

Setkání proběhlo dne 16.10.2015 v sídle společnosti Strima Czech s.r.o.

Strima v úvodu představila svoji novu pobočku v Prostějově, pro podporu jak svého, tak i partnerského prodeje, ale v hlavním programu se věnovala novinkám v prodeji šicích strojů Janome pro konec roku 2015.

Rovněž odprezentovala novinky od značky TEXI pro rok 2015, kde zařadila do prodeje zajímavé šicí stroje v low endu i high endu, včetně průmyslových šicích strojů pod tímto označením. Šicí stroje Texi. U této značky jsou zaváděny skvělé produkty a to jak šicí stroje, tak i overlocky, které zcela jistě zákazníka osloví kvalitou i cenou. Přichází na trh i s jedním z nejlevnějších overlocků, tím je overlock Texi Joylock 2/4.

Součástí setkání bylo i představení značky Zoje, značky pro průmyslové šicí stroje o kterou Strima svoji nabídku nedávno rožšířila.

V odpoledním programu následovalo školení na program Janome DIGITIZER MBX, které je jako první v ČR v české mutaci, která bude za krátkou dobu vychytaná.

Po těchto společných částech proběhlo individuální školení s mechaniky firmy na základní opravy šicích strojů Janome, Texi, Zoje a dalších značek dle potřeb partnerů.

Určitě jsme pochytili důležité informace před koncem roku 2015, kdy vám díky tomu budeme moci nabídnout širší spektrum kvalitních strojů a produktů a udělat vám nabídku na míru.

Setkání partnerů Janome

Foto použito z materiálů o akci.