Rozdělení šicích strojů Janome

22.10.2015
Značka Janome zjednodušila rozdělení modelových řad šicích strojů a rozdělila modely podle kategorií. Zároveň přichází na trh se spoustou novinek.

Janome přišlo s novinkou podzimu 2015.

Elektronický šicí stroj Janome JUNO E1050 je odpovědí na některé úspěšné modely konkurence, kdy věříme, že vás, jako naše zákazníky zaujme zejména skvělá cena.
JUNO E1050 obsahuje 50 nejpoužívanějších šicích programů, horizontální rotační chapač s průhlednou krytkou, volné rameno a tři typy automatické knoflíkové dírky šité na 1 krok. Jako většina elektronických šicích strojů nabízí i tento stroj možnost šití bez pedálu pomocí tlačítka start/stop s následnou regulací rychlosti šití přímo na stroji. Stroj má sedminásobně dělený podavač se speciálně tvarovanými zuby, které zajistí snadný začátek šití a plynulé podávání všech druhů látek.

Řada JUNO je určena právě těm, kdo upřednostňují nízké ceny, ale i kvalitu stroje.


V Janome rovněž zjednodušili rozdělení modelových řad šicích strojů a rozdělili modely podle kategorií: Šicí stroje Janome:

1. řada modelů šicích strojů JUNO určených zejména pro skupinu zákazníků, kteří preferují nízkou cenu, stroje s nízší vybaveností. Ceny jsou zcela  bezkonkurenční ve své třídě.

2. mechanické šicí stroje Janome s kovovým CB chapačem – řada kvalitních strojů s nejen kovovým vnitřkem, ale modely šicích strojů JANOME 415, 423S a 393 jsou celokovové, litinové ramena. Opravdu jsou to modely, za které se není za co stydět a určitě je nenajdete u konkurence, nebo je zde cena mnohonásobně vyšší.

3. mechanické šicí stroje Janome s rotačním chapačem – řada mechanických strojů, pro zákazníky, kteří se bojí elektroniky, ale požadují velmi slušnou kvalitu, modely MS2522 a HD1800 jsou určeny pro větší zatížení, kvalita opět vysoká, kterou najdete u konkurenčních značek až řádově o 40-50% vyšší.

4. Janome elektronické šicí stroje pro běžné šití – tato řada je za velmi zajímavé ceny, s dobrou výbavou, je určena pro masivní prodej a zde si najde ten svůj opravdu každý. Tyto stroje jsou stavěny na běžné zatížení. Mezi těmito modely najdete už i stroje s odstřihem.

5. Janome elektronické šicí stroje pro náročné šití- stroje špičkové kvality, masivní konstrukce, odstřihy nití, stroje doporučujeme těm, u kterých stroj nebude jen tak ležet ve skříni, ale určitě bude stát na stole a pojede v zátěži.

6. Janome elektronické šicí stroje pro náročné šití- prodloužené rameno – řada strojů, které nemají na našem trhu konkurenci, řada šicích strojů která dokazuje sílu značky Janome. Jedná se o šicí stroje pro opravdové profesionály. Tyto šicí stroje jsou nejen v dobrých cenách, ale hlavně nemají srovnání, nebo pokud je, cena je vyšší, nebo výbava rozhodně nedosahuje parametrům, které naleznete u této značky.


Pokud vezmeme v potaz PARAMETRY+VÝBAVA+CENA, zjistíte, že Janome je pro zákazníka skvělá volba.


Ostatní řady produktů Janome, vyšívací stroje, overlocky a coverlocky, rovněž najdete v nabídce Ráje šití. Ráj šití.