Ráj šití.cz šicí stroje, overlocky v anketě SHOP ROKU 2012

26.07.2012
Ráj šití.cz, tradiční a spolehlivý dodavatel komodity šicí stroje, overlocky, byl zařazen do prestižní soutěže SHOP ROKU 2012. Děkujeme předem za každý Váš hlas.

Ráj šití tradiční a prověřený dodavatel komodity šicí stroje, overlocky byl opět zařazen do prestižní soutěže SHOP ROKU 2012. Jsme držitelem certifikátu Ověřeno zákazníky a máme více než 2450 referencí od našich zákazníků s 98% doporučením za kvalitu služeb. Tyto služby zahrnují i najímané služby, o což je daný výsledek ještě hodnotnější. Aktuálně usiluje o cenu kvality již na 5000 obchodů!

Opět byla vyhlášena soutěž o SHOP ROKU 2012! Letošního ročníku se opět účastníme a doufáme, že navážeme na předešlá vysoká ocenění mezi dodavateli v kategorii specializované elektro. Konkurence enormě vzrostla, ale naše kvalita služeb také, o čemž svědčí i získaná Ochranná známka pro Ráj šití pro prodej a servis v oblasti šicí stroje.

Děkujeme že budete v anketě hlasovat pro Ráj šití!

Odkaz k hlasování uvádíme formou ikonky níže!
Hlasování je samostatnou částí, o osudu shopu rozhodnou přímí zákazníci ve svém hodnocení. Váš hlas a podpora jsou velmi důležité!

Děkujeme za přízeň ještě jednou.


Hlasujte v anketě ShopRoku 2012