Ráj šití.cz - SHOP ROKU 2010 - šicí stroje, overlocky, coverlocky, mandly

10.11.2010
Ráj šití.cz byl oficiálně vyhlášen spolehlivým dodavatelem zboží šicí stroje, overlocky. V letošní soutěži ShopRoku se umístil na 2. místě v sekci Specializované Elektro v kategorii Cena kvality. V soutěži byl rekordní počet obchodů (více než 1600) a nejkvalitnější obchody byly vyhlášeny na základě hodnocení přes 500 000 ověřených zákazníků.

Ráj šití.cz je mimořádně spolehlivým dodavatelem komodity šicí stroje, overlocky, mandly, žehlící lisy, příslušenství a náhradních dílů, galanterie a produktů pro domácnost. Ráj šití.cz potvrdil, že si svých zákazníků váží a že se na něj mohou s důvěrou obracet.  Záruka kvality služeb a další garance jsou na Ráji šití.cz oproti konkurenci jisté. Již v roce 2009 získal Ráj šití.cz v soutěži ShopRoku 3. místo. Letos tj. v r. 2010 obsadil Ráj šití.cz v prestižní soutěži ShopRoku 2. místo!, přestože je konkurence každým rokem větší. Internetoví zákazníci rozhodli v již třetím ročníku soutěže ShopRoku o tom, které internetové obchody mají na základě jejich osobních zkušeností nejlepší přístup k nakupujícím a poskytují nejlepší služby. Letos byl do soutěže zařazen rekordní počet obchodů (více než 1600) a nejkvalitnější obchody byly vyhlášeny na základě hodnocení přes 500 000 ověřených zákazníků. O to více je náš výsledek cennější. Těší nás o to více, že se jedná o nezávislá hodnocení. Nebudeme jej přeceňovat a dále se budeme snažit naše služby zkvalitňovat, je pro nás závazkem.

V soutěži ShopRoku 2010 jsou vyhodnocovány obchody v kategoriích Cena kvality a Cena popularity.

V Ceně kvality o vítězích rozhodovali pouze reální zákazníci, kteří v daných e-shopech nakupovali od 1. listopadu 2009 - 31. října 2010. Konečné výsledky byly vyhodnoceny na základě hodnocení zákazníků v nezávislém dotazníku spokojenosti.

V ceně kvality byly vyhodnoceny nejlepší e-shopy ve 14 kategoriích.

Oceněné obchody se mohou po celý rok chlubit logem ShopRoku 2010 a navíc budou vítězné eshopy zařazeny do programu GaranceNakupu.cz na znamení toho, že za ně Heureka dává ruku do ohně.