Ráj šití - specialista na šicí stroje - P.F. 2014

07.01.2014
Ráj šití Váš specialista a prověřený dodavatel sortimentu šicí stroje, overlocky, přeje všem svým zákaznicím, zákazníkům, přátelům a příznivcům šťastné a veselé Vánoce, všechno nejlepší do nového roku a hlavně zdraví, štěstí a pohodu! P.F. 2014!

Vážené zákaznice, Vážení zákazníci!

Dovolte nám Vás na sklonku roku krátce oslovit a poděkovat Vám. Chtěli bychom Vám všem rovněž popřát klidné, šťastné a veselé Vánoce!
Nejen na sklonku tohoto roku, ale po celý nový rok 2014 jen samé pěkné okamžiky, splněná očekávání Vaše a Vašich blízkých, která Vám udělají radost. Plno radostných událostí a úsměvů na tvářích, jistot a úspěchů.

Chtěli bychom Vám všem poděkovat za přízeň, spolupráci a podporu, které se nám z Vaší strany dostalo. Slibujeme, že se v nadcházejícím roce budeme více snažit, aby vše probíhalo k Vaší větší, ale i vzájemné spokojenosti.

Přejeme Vám, Vašim blízkým, Vaší rodině, příjemné prožití svátků vánočních, vydatný odpočinek, málo shonu, do nového roku hodně zdraví, úspěchů, spokojenost v osobním i profesním životě, štěstí a zdar na každém kroku.

Všechno nejlepší!

P.F. 2014

za Ráj šití

Jednatelé společnosti

Olga Pospíšilová
Ing. Karel Černoch