Ráj šití - P.F. 2013

23.12.2012
Ráj šití, dodavatel sortimentu šicí stroje, overlocky, přeje všem svým zákazníkům, přátelům a příznivcům šťastné a veselé Vánoce, všechno nejlepší do nového roku a hlavně zdraví, štěstí a pohodu!

Vážené zákaznice, vážení zákazníci!

Dovolte nám Vás na sklonku roku krátce oslovit a poděkovat Vám. Tento rok nám přinesl jak ty pěkné, tak i ty méně pěkné momenty. Jsme jistě všichni plni očekávání, co nám přinese rok nový, přicházející a tajně doufáme, že bude plný jen radostných událostí a úsměvů na tvářích, životních jistot a úspěchů, což všem přejeme.

Chtěli bychom Vám všem poděkovat za Vaši přízeň, spolupráci a podporu, které se nám z Vaší strany dostalo. Děkujeme rovněž za pochopení, pokud něco z naší strany nefungovalo jak mělo a nebo jak jste si představovali. Slibujeme, že se v nadcházejícím roce budeme více snažit, aby vše probíhalo k Vaší větší, ale i vzájemné spokojenosti.

Přejeme Vám, Vašim blízkým, Vaší rodině, příjemné prožití svátků vánočních, vydatný odpočinek, klid a pohodu při vstupu do nového roku. Přejeme Vám, aby se vyplnily Vaše sny a naděje.

V novém roce přejeme hodně zdraví, spokojenosti v osobním i profesním životě, štěstí a zdar na každém kroku. Přejeme Vám vždy inspiraci po svém boku a kreativitu po druhém. Přejeme Vám ty nejskvělejší nápady a jejich úspěšnou realizaci.

Všechno nejlepší za Ráj šití

přeje vedení společnosti
OK business, s.r.o.