Příslušenství pro šicí stroje

13.12.2010
V nabídce našeho internetového obchodu figuruje příslušenství pro staré šicí stroje značek Lucznik a Veritas. Na našich stránkách tak můžete pořídit náhradní díly pro šicí stroje Lucznik Predom, Lucznik Finesse 884, Lucznik 437, Lucznik 827 E a další šicí stroje včetně některých šicích strojů z řady starých šicích strojů Veritas.

Internetový obchod Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje, overlocky a další šicí techniku včetně příslušenství pro šicí stroje, nabízí příslušenství pro staré šicí stroje. Do nabídky příslušenství pro staré šicí stroje patří doplňky a náhradní díly využitelné pro staré šicí stroje Lucznik a staré šicí stroje Veritas. Potřebné díly pro svůj starý šicí stroj, ať už Lucznik či Veritas, naleznete v kategoriích příslušenství Lucznik staré šicí stroje a Veritas staré šicí stroje. Mezi náhradními díly, které pro staré šicí stroje nabízíme, naleznete plastové cívky i kovové cívky. Nabídka zahrnuje také přívodní kabely pro staré šicí stroje s konektory ve tvaru L i ve tvaru II. V nabídce dále nechybí ani cívkové pouzdro pro staré šicí stroje, nožní spouštěč (ovládací pedál) či motor Lucznik KN-a 90W. Součástí nabídky příslušenství pro staré šicí stroje je i sada Lucznik - TUR-90 motor set, která je určená pro staré šicí stroje Lucznik, Veritas, Lada i Čajka. Příslušenství, které nabízíme pro staré šicí stroje Veritas nemusí být využitelné pro všechny typy šicích strojů Veritas. Proto si na obrázku zkontrolujte, je-li dané zboží vhodné pro typ šicího stroje Veritas, který vlastníte.


V další nabídce příslušenství pro staré šicí stroje, které lze využít i pro staré šicí stroje typu jsou Lucznik Predom, Lucznik Finesse, šicí stroj Lucznik 437 či Lucznik 827 E, šicí stroj Lucznik Finess 884 a další, šicí stroje Veritas, šicí stroj Veritas Columba, je i bajonetová žárovka nebo závitová žárovka pro šicí stroje. V kategorii Galanterie můžete pořídit různé pomůcky či doplňky, které slouží pro odívání, šití, pletení, žehlení a různé drobné opravy textilí či další domácí pomůcky. V nabídce kategorie Galanterie jsou dále jehly AKRA jeans, určené pro šití rifloviny, jehly AKRA stretch, což jsou jehly pro šití strečových materiálů, či jehly Schmetz universal, které mají plošku a jsou vhodné pro šicí stroje všech značek. Jehly Schmetz universal se hodí také pro overlocky Lucznik 720 D-4. V našem internetovém obchodě pořídíte i další jehly. Naše nabídka zahrnuje také jehly Schmetz jeans určené na šití rifloviny, jehly AKRA standard, které jsou určené pro šicí stroje. Koupit lze i jehly s kulatým hrotem, jehly s ploškou. Dále je v nabídce dvojjehla, která dokáže vytvářet ozdobný steh.


Součástí naší nabídky je i olej na šicí stroje. Prodáváme také šicí nit v černé i bílé barvě, ruční navlékač nití pro snadné navlékání nitě do jehly a šicí soupravy. Jestliže nevidíte dobře na svoji práci, můžete si vybírat v kategorii Lampy pro šicí stroje, ve které prodáváme přídavné osvětlení pro šicí stroje. Jedná se o halogenové lampy, které výborně osvětlují pracovní plochu šicího stroje, takže již nebudete muset mžourat do šera a být zklamaní, že nic nevidíte.


Navštívíte-li internetový obchod Ráj-šití, který se specializuje na šicí stroje, overlocky, šicí techniku a šicí potřeby, můžete pořídit potřebné příslušenství a náhradní díly pro svůj starý šicí stroj. Naše příslušenství je určené zejména pro šicí stroj Lucznik Finesse, šicí stroj Lucznik Finess 884, šicí stroj Lucznik Predom či šicí stroj Lucznik Predom 438, 437 nebo šicí stroj Lucznik Predom 463. Naše příslušenství je využitelné i pro skříňový šicí stroj, šicí stroj Lucznik 437, šicí stroj Lucznik 384 a také pro šicí stroj Lucznik 827 E.