Předvánoční akce na šicí stroje a další spotřebiče Lucznik

27.11.2015
Šicí stroje Lucznik všech cenových relací, žehlicí lisy Lucznik, overlocky, dokonce i lucznikovský coverlock - vše s dárky a akčními cenami na Ráji šití.cz

Polská značka Lucznik v poslední době zažívá boom popularity. Vyniká jak vysokým podílem kovových součástek v šicím mechanismu, tudíž i spolehlivostí a dlouhou životností, tak výkonnými motory (nadstandardních 85 W vč příkonu žárovky). Zejména si získává oblibu díky velmi dobré dostupnosti náhradních dílů a příslušenství pro novou modelovou řadu (od r. 2006).

 

Aktuální akční nabídky, slevy a dárky k šicím strojům Lucznik zahrnují:


Lucznik Milena1) Šicí stroj Lucznik 419 Milena + DÁREK - sada 10 patek v hodnotě 990,-Kč zdarma - za pouhých 2.999,- Kč nabízí 22 šicích programů a s dárkem celkem 14 patek v základní výbavě: základní, řasící, patku pro overlockový steh, vyšívací - průhlednou, látací, na skrytý zip, lemovací, patku pro slepý steh, pro rovný steh, teflonovou, na všívání šňůrek, pro šití knoflíkové dírky, zipovou a patku pro přišívání knoflíků.

Lucznik Amelia2) Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II + DVAKRÁT DÁREK - sada 10 patek a sada šití v hodnotě 1.289,- zdarma - za pouhých 4.690,- Kč. S tímto strojem mají vynikající zkušenosti zástupy švadlenek a jedná se o téměř nejprodávanější stroj na Ráji šití. A není se co divit. Třicet šest šicích programů, 14 patek v základní výbavě a navíc sada šití za vynikající cenu. Tento stroj proslul svou nízkou poruchovostí.


Lucznik Izabella3) Šicí stroj Lucznik 888 Izabella II s ořezem látky + DÁREK - overlocková patka pro šití bez ořezu zdarma. Lucznik 888 Izabella II je výjimečný svou funkcí ořezu látky při sití, kterou zvládne nahradit overlock. Stačí nasadit overlockovou patku pro šití s ořezem látky, která je již ve výbavě stroje. Akční cena 5.990,- Kč.
Lucznik Migdalena4) Elektronický šicí stroj Lucznik 2050 Magdalena + DÁREK - přídavný stolek v hodnotě 690,- Kč zdarma - za vynikající cenu 8.990,- Kč nabízí už rovných 156 šicích programů vč. číslic a písmen a vymoženosti moderních šicích strojů jako LCD displej, automatickou knoflíkovou dírku, tlačítko START-STOP a SLOW, zasouvání podávacích zoubků a mnoho dalšího.
Coverlock Lucznik 820 D-D35) Coverlock Lucznik 820 D-D3 + DÁREK - 3ks velkých špulek overlockových nití zdarma - je nyní za akční cenu 6.990,- Kč. Coverlock Lucznik 820 D-D3 je dvou- a tří-nitný, jednojehlový nebo dvoujehlový a jedná se o velmi dobrou variantu jinak dražších coverlocků.Overlock Lucznik 620D6) Overlock Lucznik 620 D + DÁREK - sada overlockových jehel zdarma - je s cenou 4.990,- Kč nejlevnějším overlockem na trhu, rozhodně to však neznamená, že by byl celý z plastu. Stejně jako šicí stroje Lucznik má i on kovovou kostru a kovové součástky v šicím mechanismu. Jedná se o vynikající 4-nitný 2-jehlový overlock pro potřeby domácnosti.Overlock Lucznik 720 D-47) Overlock Lucznik 720 D-4 + DÁREK - overlocková patka pro slepý steh zdarma - má taktéž vynikající cenu 6.490,- Kč. Lucznik 720 D-4 je 2, 3 a 4-nitný 2-jehlový overlock, vhodný pro šití většiny typů úpletů a tkanin od lehkých po středně těžké a má celkem 7 typů stehů. Doporučujeme.

 

Žehlicí lisy Lucznik v akci


V neposlední řadě jsou zde žehlicí lisy Lucznik, které se mohou stát neocenitelným společníkem při žehlení pro všechny, kteří si kvůli prostoru nebo financím nepřejí pořídit domácí mandl.
Žehlicí lis Lucznik DFSP 810 se stojanem
8) Žehlicí lis Lucznik DFSP 810 + DÁREK - teflonový potah na lis zdarma - zakoupíte za pouhých 6.990,-Kč
9) Žehlicí lis Lucznik DFSP 810 vč. stojanu + DÁREK - teflonový potah zdarma - za zvýhodněnou cenu 7.490,-Kč má již ve svém vybavení stojan v hodnotě 990,-Kč.
Toto jsou nejnovější akce pro vánoční období 2015.

Lucznik

Šicí stroje, overlocky Lucznik a žehlící lisy Lucznik. To jsou produkty, které nabízí jedna z nejstarších tradičních značek šicích strojů v aktuální modelové řadě. Značka Lucznik oslavila v r. 2010 výročí 60 let založení. Ze zkušeností, ale i z aktuálních potřeb trhu se poučila, a proto v současné době nabízí šicí stroje, které mají na rozdíl od řady jiných značek kovovou kostru stroje a důležité součástky, použité v šicím mechanismu, jsou rovněž kovové, což se pozitivně odráží v životnosti strojů. Proto jsou u současných zákazníků tolik oblíbené. Šicí stroje a overlocky Lucznik se mohou pochlubit velmi výhodnými cenami, ale i příslušenstvím za rozumné ceny. Běžně je i veškeré příslušenství skladem. Servis je zajištěn zkušenými techniky v autorizovaném servise. Nové šicí stroje a overlocky Lucznik jsou natolik oblíbené, že mají tisíce spokojených zákazníků.