Pozvedněte svůj vyšívací stroj V3, V5 nebo V7 do nových výšin

25.01.2016
Jste vlastníkem vyšívacího stroje Brother V3, Brother V5 nebo Brother V7, ale již vašim potřebám nestačí? Existuje řešení.

Hledáte návod na zvětšení výšivky u vyšívacího stroje? Společnost Brother přichází s inovativním řešením. Vyšívací stroje nemusíte měnit za nové. Upgradujte je!

Upgrade pro vyšívací stroje Brother V3, V5, V7 je skvělým řešením. Rozšíří schopnosti vašeho vyšívacího stroje na práci s plochou až 300x200 mm. Balíček obsahuje rámeček 200x200mm, 200x300mm, software s 30 nových motivů a nové druhy vyšívaných písmen.

Upgrade pro stroje V3, V5, V7
 

Brother

Šicí stroje Brother mají dlouhou tradici. Základy společnosti pro šicí stroje byly položeny již v roce 1908 v Japonsku, již v roce 1925 byl založen výrobní provoz na domácí šicí stroje Brother, a o tři roky později již byly vyráběny první průmyslové šicí stroje pod názvem Brother. V současnosti jsou šicí stroje Brother oblíbenou značkou šicích strojů díky nízké poruchovosti strojů, pravidelným novinkám, které splňují aktuální požadavky zákazníků, ať se již jedná o běžné základní domácí šití pro minimální potřebu nebo pravidelnou činnost nebo o patchwork či o vyšívací stroje nebo o vyšívací stroje či kombinaci šicí a vyšívací stroje. Overlocky Brother patří mezi oblíbené a kvalitní stroje pro používání v domácnosti s dlouhou životností.