Pfaff šicí stroje kategorie A

Okrajové / quiltovací vodítko je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Pfaff. Vodítko je vhodné k prošívání rovných čar při quiltování.

120 s DPH

ks

Do týdne
Zipová patka Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Pfaff. Patka se používá k všívání zipů.

374 s DPH

ks

Více než týden
Patka na lampasy - Pfaff je volitelné příslušenství pro vybrané šicí stroje Pfaff. Tato patka slouží pro všívání lampasů nebo obalení šňůrky látkou.

460 s DPH

ks

Více než týden
Patka pro všívání šňůry - Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Pfaff. Patka se používá pro zdobení výrobků např. polštářků všitím silnější šňůry.

460 s DPH

ks

Více než týden
Patka pro našívání dvojité šňůry - Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Pfaff. Patka se používá pro zdobení výrobků např. polštářků všitím dvou silnějších šňůr.

460 s DPH

ks

Více než týden
Patka na úzké lampasy - Pfaff je volitelné příslušenství pro vybrané šicí stroje Pfaff. Tato patka slouží pro všívání úzkých lampasů nebo obalení 1 mm šňůrky látkou.

490 s DPH

ks

Více než týden
Patka pro našívání šikmého proužku - Pfaff je volitelné příslušenství pro vybrané šicí stroje Pfaff. Tato patka umožňuje snadno a rychle lemovat šikmým proužkem. Do patky se používá nesložený šikmý proužek o šířce 24 mm.

530 s DPH

ks

Do tří dnů
Patka pro volné quiltování Pfaff je volitelné příslušenství pro šicí stroje Pfaff. Patka se používá k volnému quiltování, látání a vyšívání. Patka není vhodná pro modely Hobby 301, 307, 309 z kategorie A.

560

550 s DPH

ks

Více než týden
Řasící aparát Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Pfaff. Řasící aparát se používá k nařasení látky nebo k nařasení látky a přišití ke druhé.

1 920 s DPH

ks

Více než týden
A - v kategorii A naleznete příslušenství pro šicí stroje Pfaff se stehy šířky 5 mm a 6 mm bez duálního podavače IDT ™ system.

Jedná se o modely:
Varimatic™ 6087, 6086, 6085 (6 mm)
*Hobby™ 309, 307, 301 (5,5 mm)

* Modely označené hvězdičkou mají držák přítlačných patek 6 mm. Jelikož se novější patky vyrábějí na držák 8 mm může mezi držákem a upevněním patky být malá mezera. Budete-li používat novější patky, budete muset vyměnit držák za osmimilimetrový.
V této kategorii naleznete příslušenství pro šicí stroje Pfaff Varimatic a šicí stroje Pfaff Hobby. Příslušenství pro šicí stroje Pfaff obsahuje patky, patky pro slepý steh, patky na všívání zipů apod.