Pfaff - přehled

06.05.2011
Šicí stroj Pfaff jsou kvalitní šicí stroje určené pro domácí šití. Šicí stroje Pfaff mají esteticky hodnotný design, jedinečné know-how a velmi kvalitní zpracování, díky kterému se šicí stroje Pfaff vyznačují dlouhou životností.

Šicí stroje Pfaff jsou kvalitní domácí šicí stroje s dlouhou životností. Šicí stroje Pfaff nabízí vynikající vybavení a bohatou nabídku užitečných funkcí. Nejjednodušší řada - šicí stroje Pfaff Hobby - se vyznačuje jednoduchým ovládáním, avšak dostatečně širokou nabídkou funkcí, aby výborně posloužila nejen začínajícím švadlenkám, ale též zběhlým uživatelkám, které se rády oddávají domácímu Hobby šití. Prostřední řada, kterou vytvářejí šicí stroje PfaffSelect, nabízí bohatý výběr praktických funkcí. Vybavení těchto šicích strojů umožňuje velmi kvalitní šití s esteticky velice hodnotnými výsledky. Nejvyšší řadu tvoří šicí stroje Pfaff Expression. Jedná se o skutečný výraz technické vyspělosti domácí šicí techniky, který umožňuje svým uživatelům, aby vlastním a zcela osobitým způsobem projevili, jak vidí svět oblékání. Šicí stroje Pfaff jsou hodnotné nejen po stránce designu, který je velmi pěkný, ale též po stránce technologické. Základem je zcela ojedinělé Know-how, uživatele rovněž potěší dlouhá životnost.
 

Šicí stroj Pfaff Hobby 1122

Šicí stroj Pfaff Hobby 1122
Šicí stroj Pfaff Hobby 1122 je domácí šicí stroj, který slouží pro hobby šití. Do výbavy šicího stroje patří volné rameno, rotační chapač a řada užitečných funkcí. Šicí stroj má 10 stehů, zpětný chod, regulaci délky stehu, ořez nitě, klidný a rovnoměrný chod. Pro údržbu není zapotřebí olej. Šicí stroj se dodává s pevným kufříkem.

Více informací: Šicí stroj Pfaff Hobby 1122
 

Šicí stroj Pfaff Hobby 1132

Šicí stroj Pfaff Hobby 1132
Šicí stroj Pfaff Hobby 1132 je domácí šicí stroj s jednoduchým ovládáním. Šicí stroj má volné rameno, rotační chapač, 19 stehů a 4-krokovou knoflíkovou dírku. Šicí stroj umožňuje regulaci šířky a délky stehu, regulaci přítlaku patky, nastavení polohy jehly a má další funkce. Šicí stroj je dodáván s pevným kufříkem.

Více informací: Šicí stroj Pfaff Hobby 1132
 

Šicí stroj Pfaff Hobby 1142

Šicí stroj Pfaff Hobby 1142
Šicí stroj Pfaff Hobby 1142 je šicí stroj určený pro domácí hobby šití. Šicí stroj nepostrádá volné rameno a rotační chapač, dále má 25 stehů, 8 dekorativních stehů a bohatou nabídku dalších funkcí, jako je regulace délky a šířky stehu, automatická knoflíková dírka, regulace přítlaku patky, atd. Šicí stroj má v balení pevný kufřík.

Více informací: Šicí stroj Pfaff Hobby 1142
 

Šicí stroj Pfaff Select2.0

Šicí stroj Pfaff Select2.0
Šicí stroj Pfaff Select2.0 je moderní domácí šicí stroj vybavení řadou praktických funkcí a jednoduchým ovládáním. Šicí stroj má 27 stehů, volné rameno, poloautomatickou knoflíkovou dírku na čtyři kroky, ořez nitě a regulaci šířky a délky stehu. Součástí dodávky je kufřík.

Více informací: Šicí stroj Pfaff Select2.0
 

Šicí stroj Pfaff Select3.0

Šicí stroj Pfaff Select3.0
Šicí stroj Pfaff Select3.0 je moderní šicí stroj určený pro domácí šití. Šicí stroj je charakteristický jednoduchým ovládáním a praktickými funkcemi. Šicí stroj má 27 stehů, volné rameno, 4-krokovou knoflíkovou dírku, ořez nitě, regulaci délky a šířky stehu, systém dvojího podávání IDT či systém EasySelect pro snadnou volbu stehů.

Více informací: Šicí stroj Pfaff Select3.0
 

Šicí stroj Pfaff Select4.0

Šicí stroj Pfaff Select4.0
Šicí stroj Pfaff Select4.0 je moderní domácí šicí stroj, který nabízí praktické funkce a vyznačuje se jednoduchým ovládáním. Do vybavení šicího stroje patří volné rameno, 40 stehů, poloautomatická knoflíková dírka na čtyři kroky, systém dvojího podávání IDT, ořez nitě, integrovaný navlékač jehly, atd. Šicí stroj šije extra ozdobné stehy.

Více informací: Šicí stroj Pfaff Select4.0
 

Šicí stroj Pfaff Expression 2.0

Šicí stroj Pfaff Expression 2.0
Šicí stroj Pfaff Expression 2.0 je domácí šicí stroj se základními i ozdobnými stehy, které umožňují maximální využití tvůrčích schopností uživatele. Bohatá nabídka dalších funkcí poskytuje rozsáhlé možnosti pro tvorbu zcela jedinečných a osobitých výrobků. Šicí stroj má originální systém IDTTM pro absolutně rovnoměrné podávání shora i zespodu.

Více informací: Šicí stroj Pfaff Expression 2.0
 

Šicí stroj Pfaff Expression 3.0

Šicí stroj Pfaff Expression 3.0
Šicí stroj Pfaff Expression 3.0 je elektronický šicí stroj pro domácí šití. Šicí stroj má displej a řadu funkcí, které umožňují expanzi talentu a fantazie uživatele. Šicí stroj umožňuje programování vlastních šicích programů či vytváření šicích řad. Šicí stroj má bohatý výběr stehů, mezi které patří ozdobné, křížkové, lemovací i quiltovací stehy.

Více informací: Šicí stroj Pfaff Expression 3.0
 

Šicí stroj Pfaff Expression 4.0 Quilt

Šicí stroj Pfaff Expression 4.0 Quilt
Šicí stroj Pfaff Expression 4.0 Quilt je elektronický šicí stroj, který poskytuje neocenitelné služby při patchworku a quiltování. Šicí stroj má volné rameno, osvětlený displej, originální systém IDTTM pro absolutně rovnoměrné podávání látky shora i zespodu. Šicí stroj má dále odstřih niti, automatické zdvižení přítlačné patky, elektronické napětí niti, elektronickou kolenní páku a rovněž i čidlo spodní niti.

Více informací: Šicí stroj Pfaff Expression 4.0 Quilt

Hledáte-li šicí stroje Pfaff on line, potom se určitě seznam s naší nabídkou na šicí stroje Pfaff on-line. Velmi dobře zpracované a vysoce kvalitní s esteticky hodnotným designem - takové jsou šicí stroje Pfaff. Prodej těchto šicích strojů zajišťuje internetový obchod Ráj-šití.cz, který se právě na šicí stroje specializuje. Více v kategorii Šicí stroje Pfaff.