Patchwork s Juki

21.02.2014
Šicí stroje Juki nepřichází na náš trh jen s šicími stroji základních řad nebo overlocky, ale také stroji, které se hodí na patchwork, quilting.

Šicí stroje Juki!

Z široké nabídky značky JUKI, kde je vyjímečnou sérií šicích strojů série F viz níže, vyjmeme šicí stroj JUKI TL-98, který je naprosto ideálním strojem pro Patchwork.
Podrobnější informace o řadě šicích strojů F najdete na našich stránkách v detailech produktů včetně řady fotografií.

Patchwork s Juki Šicí stroj Juki TL-98 Chapač šicího stroje Juki

Základní přednosti šicího stroje JUKI TL-98:
1)    Velký pracovní prostor vpravo od jehly: délka 21,5mm a výška 150mm
2)    Vertikální průmyslový rotační chapač
3)    Délka stehu 6 mm
4)    Ideální pro volný Quilt
5)    V základní výbavě přídavný stolek pro zvětšení pracovní plochy
6)    Velká rychlost šití 1.500 stehů/min
7)    Kolení páka pro zdvih patky
8)    Odstřih nitě ovládáte na stroji nebo nohou:

a kdyby jste ještě váhali ve výběru šicího stroje, pak ...

Proč si vybrat z nabídky značky pro šicí stroje Juki právě šicí stroj JUKI série F pro quilting a patchwork?

1) Tato řada má robustní, více funkční pedál, který můžete programovat pro odstřih. Ovládá nejen rychlost stroje, ale také u něj můžete zvolit druhou funkci - příkaz pro odstřih spodní a horní nitě

2) Ke všem typům se dá přidat stabilní stolek pro quiltování u typu F600 je již v základní příslušenství

3) U řady F400 a F600 je v základním příslušenství stroje kolení páka pro zdvih patky (až do 12mm výšky) u řady F300 se dá dokoupit

4) Speciální typ navíjení spodní nitě s aretací konce nitě (již navinete spodní nit na první pokus bez omotávání a klouzání nitě kolem cívky)

5) Plně automatické navlečení do jehly

6) Obdélníkový druh spodního podávání o průmyslových strojů JUKI (viz. text u série G)

7) LED diodové osvětlení

8) Snadné volné quiltování při zajištění stabilního a stejného stehu

9) Program pro patchwork –po stisknutí příslušného tlačítka se jehla okamžitě nastaví o 1/4inch od pravé strany patky, nepotřebujete speciální patku.

10) Automatické senzorové knoflíkové dírky s volbou vnitřní šířky

11) Bláznivý quilt – Náhodný vzor - jen u řady F600 - Náhodné stehové vzory (Quiltovací vzory 18-34) jsou variacemi quiltovacích vzorů 01-17.  Šířka se mění automaticky dle polohy, abyste si mohli těchto vzorů užít –tím dodáte zdobení quiltů zcela novou dimenzi.

Průmyslové stroje JUKI mají po desetiletí v ČR a SR skvělé jméno mezi obchodníky i zákazníky. Nyní mohu využít tento kredit šicích strojů a overlocků JUKI z průmyslu a ověřit si JUKI kvalitu
i v domácích strojích i zákazníci v ČR. Věříme, že budou maximálně spokojeni, stejně jako je tomu i u strojů JUKI v průmyslovém využití. Firma JUKI poslední roky výrazně investuje do vývoje a výroby domácích šicích strojů a vidí velké možnosti v prodeji domácích strojů od těch nejlevnějších až po nejmodernější elektronické šicí stroje.

My trvale pracujeme na doplnění katalogu strojů a příslušenství pro stroje JUKI. Nabízíme zákazníkům šicí stroje vysoké kvality a spolehlivosti za příznivé ceny .

Pokud máte další dotazy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na obchod@raj-siti.cz nebo telefonicky na náš hotline: +420 725 505 344.