Overlocky v nabídce - přehled

11.02.2010
V nabídce internetového obchodu Ráj-šití.cz naleznete overlocky mnoha značek. V tomto stručném přehledu naleznete základní informace o každém z nich.

Overlocky na Ráji-šití - přehled


Overlocky Lucznik


Overlocky Lucznik patří do nové modelové řady výrobků Lucznik. Overlocky Lucznik byly úspěšně uvedeny na český trh. Velký zájem o overlocky a šicí stroje značky Lucznik svědčí o dobré zkušenosti českých zákazníků s výrobky Lucznik. V současné době je na českém trhu nabízeno celkem pět overlocků Lucznik, jejichž přehled se základními informacemi naleznete níže. Vyberte si kvalitní domácí overlock, který dodá profesionální vzhled Vašim výrobkům.


Overlock Lucznik FN 2-9

Overlock Lucznik FN 2-9
Overlock Lucznik FN 2-9
je robustní a jednoduchý overlock, který se hodí pro domácí užití. Jedná se o čtyřnitný dvojjehlový overlock, který dokáže při domácím šití nahradit výkonný overlock. Tento overlock má jednoduché ovládání, a proto je vhodný pro zkušené švadleny.


Více informací: Overlock Lucznik FN 2-9


Overlock Lucznik 620D

Overlock Lucznik 620 D
Overlock Lucznik 620D
je tří a čtyřnitný overlock vhodný pro domácí použití. Tento overlock má vynikající technické kvality a je vybaven volným ramenem, diferenciálním transportem a regulací délky i šířky stehu. Tyto overlocky umožňují regulaci přítlaku patky a napětí niti, šití rolujícího stehu či regulaci délky stehu v rozmezí 1-5 mm.


Více informací: Overlock Lucznik 620D


Overlock Lucznik 720D-4

Overlock Lucznik 720 D-4
Overlock Lucznik 720D-4
je dvoj, tří a čtyř nitný dvojjehlový overlock, který je vhodný pro domácí použití. Tyto overlocky jsou vybaveny diferenciálním transportem, volným ramenem, regulací šířky a délky stehu a šířky ořezu, a dalšími funkcemi včetně sedmi overlockových a obšívacích stehů.


Více informací: Overlock Lucznik 720D-4


Overlock Lucznik 720D-5

Overlock Lucznik 720 D-5
Overlock Lucznik 720D-5
je vlajkovou lodí mezi overlocky Lucznik. Jedná se o pětinitný dvojjehlový overlock s diferenciálním transportem, volným ramenem, regulací délky a šířky stehu a šířky ořezu, který navíc šije 11 druhů stehů (rolující, řetízkový, žebříčkový, ad.). Pro tyto overlocky lze rovněž dokoupit šicí patky, které rozšiřují možnosti jejich uplatnění.


Více informací: Overlock Lucznik 720D-5


Overlocky Bernina


Overlocky Bernina jsou kvalitními overlocky známé švýcarské značky Bernina. Tyto overlocky dokážou potěšit svým výkonem, s jehož pomocí přispějí k rozvoji Vašich dovedností. V naší nabídce jsou dva overlocky Bernina.


Overlock Bernina 610 D

Overlock Bernina Bernette 610 D
Overlock Bernina 610 D je jednoduchý, lehce ovladatelný overlock, který má velmi slušnou výbavu. Jedná se o dvou, tří a čtyř nitný overlock, který umožňuje lemování a má odstavitelný ořez, misku na odřezky a diferenciální posuv látky. Overlock má dále plynulou regulaci délky stehu, rychloupínací patky a nastavitelný přítlak patky.


Více informací: Overlock Bernina 610 D


Overlock Bernina 700D

Overlock Bernina 700 D
Overlock Bernina 700D
je tří a čtyřnitný snadno ovladatelný a všestranný overlock. Tyto overlocky mají diferenciální podávání, plynulou regulaci délky stehu a šířky ořezu, regulaci napětí nitě a další užitečné funkce. Overlock vyniká tichým chodem a dokáže se vypořádat s mnoha druhy materiálů.


Více informací: Overlock Bernina 700D


Overlock Bernina 800DL

Overlock Bernina 800 DL
Overlock Bernina 800DL
patří do základní kategorie overlocků. Tento overlock je vybavený regulací napětí nitě, diferenciálním podavače, navlékačem spodního chapače, regulací šířky ořezu a délky stehu a šije mnoho druhů stehů (rolovací, lemovací, super-stretch, slepý, obnitkovací, a další). Overlocky Bernina 800DL jsou jedno a dvojjehlové, dvoj, tří nebo čtyřnitné.


Více informací: Overlock Bernina 800DL


Overlocky Brother


Overlocky Brother jsou dobře vybavené domácí overlocky, které potěší všechny, kteří se rádi věnují hobby šití.


Overlock Brother M 3034D

Overlock Brother M3034D
Overlock Brother M 3034D
patří mezi domácí overlocky s moderní konstrukcí. Tento overlock je bohatě vybavený, má volné rameno, diferenciální podávání, vypínání horního nože, přihrádku na odřezky, regulaci šířky i délky stehu, rychloupínání patky, a další užitečné funkce pro kvalitní domácí šití. Overlocky Brother M 3034D jsou dvojjehlové, tří a čtyřnitné.


Více informací: Overlock Brother M 3034D

Overlock Brother M 4234 D

Overlock Brother M 4234 D
Overlock Brother M 4234 D je dvou, tří a čtyř nitný overlock vybavený diferenciálním podáváním děleným podavačem a unikátním navlékačem obou jehel. Overlock má mechanismus vypínání horního nože, volné rameno, přihrádku na odřezky, omezovač kroucení nití rychloupínací systém patek, regulaci přítlaku patky a řadu dvou, tří a čtyř nitných stehů.

Více informací: Overlock Brother M 4234 D


Overlocky Janome


Overlocky Janome využívají špičkové technologie, které jsou v dané době dostupné. Tato japonská značka patří mezi celosvětově nejznámější značku pro overlocky a šicí stroje díky svým špičkovým novinkám, které zpravidla jako první zavádí na trh. Dokladem je sám název JANOME, který pochází ze 30. let minulého století, kdy byl pro šicí stroje vyvinut systém cívek, který šicí stroje Janome využívaly jako jedny z prvních. Kdo chce mít doma nejnovější technologie, zajímá se o overlocky Janome.


Overlock Janome ML204D

Overlock Janome ML 204 D
Overlock Janome ML204D
je plochý kompaktní overlock s robustní konstrukcí, který však nezabírá mnoho prostoru, a tak je jeho umístění v domácnosti nenáročné na prostor. Jedná se o jedno či dvojjehlový overlock s velmi přesným šicím mechanismem, který umožňuje tří nebo čtyřnitné šicí operace. Tyto overlocky lze využít pro rolování, úzké lemování, pikotování či dekorativní šití.


Více informaci: Overlock Janome ML204D


Overlock Janome ML744D

Overlock Janome ML744D
Overlock Janome ML744D
je čtyřnitný obnitkovací stroj, který díky robustní kovové konstrukci vykazuje stabilní chod i při velkém zatížení, a tak je vhodný pro velmi slabé až silné materiály. Tyto overlocky mají diferenciální podávání, plynulou regulaci napětí niti, šířky ořezu a délky stehu, regulaci přítlaku patky a další užitečné funkce.


Více informací: Overock Janome ML744D


Overlock Janome 1200 Professional

overlock Janome 1200 Professional
Overlock Janome 1200 Professional
šije dvounitný řetízkový steh, dvoj a tříjehlový obnitkovací steh, ozdobné stehy s horním krytím či rolovací steh pro lemování. Jedná se o dvoj, tří, čtyř a pěti nitný overlock a coverlock, který ušije 1.300 stehů za minutu. Overlock umožňuje regulaci délky a šířky stehu.


Více informací: Overlock Janome 1200 Professional


Overlocky Zetina


Overlocky Zetina jsou overlocky vyráběné a dodávané českým výrobcem. Overlocky Zetina jsou výborní pomocníci v domácnosti, kteří dovedou stříhat, sešívat a obnitkovávat v jediném pracovním chodu. Overlocky Zetina jsou odrazem zkušenosti a tradice ve výrobě šicích strojů.


Overlock Zetina 4250D

Overlock Zetina 4250D
Overlock Zetina 4250D
je jedno či dvojjehlový, tří nebo čtyřnitný obnitkovací stroj. Overlock Zetina 4250 D má diferenciální podávání, které zabraňuje nežádoucímu zvlnění látky. Tyto overlocky umožňují normální či rolovací lemování, plynulou regulaci napětí niti, délky stehu, šířky ořezu, a další.


Více informací: Overlock Zetina 4250D


Overlock Zetina 5250D

Overlock Zetina 5250D
Overlock Zetina 5250D
je dvoj, tří či čtyřnitný jedno nebo dvojjehlový overlock vybavený užitečnými funkcemi pro domácí šití. Tyto overlocky mají diferenciální podávání, plynulou regulaci napětí niti, délky stehu, šířky ořezu a umožňují normální a rolovací lemování. Robustní kovová konstrukce zajišťuje, že overlock má stabilní chod i při velkém zatížení.


Více informací: Overlock Zetina 5250D


Overlocky AEG


Overlock AEG 300

Overlock AEG 300
Overlock AEG 300
umožňuje profesionální šití stejné jako u konfekce. Tyto overlocky dvojjehlové, tří a čtyřnitné. Umožňují šití pěti druhů stehů a mají devět šicích programů. Overlock umožňuje plynule regulovat šířku stehu či šití dutých tvarů. Overlock AEG 300 nemá diferenciál.


Více informací: Overlock AEG 300


Overlock AEG 760


Overlock AEG 760Overlock AEG 760 je moderní, dvojjehlový, dvoj, tří a čtyřnitný overlock s diferenciálním podáváním, volným ramenem, plynulou regulací šířky a délky stehu, rychlým a jednoznačným nastavením délky stehu, ořezem nitě a regulací diferenciálního podávání. Overlock šije rychlostí až 1300 stehů za minutu.


Více informací pro overlock: Overlock AEG 760


Overlocky Singer


Overlocky Singer jsou určené pro domácí šití. Tyto overlocky zvyšují kvalitu domácího šití, a dodávají domácím výrobkům profesionální vzhled. 


Overlock Singer 14SH754

Overlock Singer 14SH744
Overlock Singer 14SH754 má diferenciál, volné rameno, snadnou regulaci napětí niti, a další funkce. Tento overlock se hodí pro šití úpletových materiálů, ale také běžných tkanin. Overlock umožňuje šití s počtem nití 2 - 4.

Pro více informací navštivte stránku Overlock Singer 14SH754.