Overlock – coverlock Babylock Desire se slevou

18.03.2016
Nejkvalitnější kombinace 5-ti nitný overlock + coverlock = 2 v 1 pro domácnost. Nejkomfortnější obsluha. Overlock – coverlock Babylock Desire se slevou – konec trápení s overlocky!

Babylock Desire se slevou 1000,- Kč! Baby Lock Desire


Nejkvalitnější kombinace overlocku + coverlocku = 2 v 1 pro domácnost je nyní se slevou 1000,- Kč.
5-ti nitný Babylock Desire má nejkomfortnější ovládání a přepínání mezi overlockem a coverlockem.

Navlékání nití vzduchem zaručeně oslní jak začátečníky, tak zkušené švadleny.
Automatické napětí nití a kolmá jehla zajistí krásný steh na těch nejproblémovějších materiálech jako je plavkovina atp.

Babylock Desire je nejsilnější a nejrychlejší over-coverlock v kategorii pro domácnost.

Vyrábí se přímo v Japonsku v kvalitních továrnách a má minimální poruchovost strojů při vysoké zátěži. Babylock Desire milují začátečníci i profesionálové.

Sleva je kusově omezená: s touto slevou nabízíme pouze 1ks – je nový, bez vad, pouze vybalený a předvedený.


navlékání vzduchem


Baby Lock Desire 12 stehů
 

Baby Lock

Baby Lock je světová špička v oblasti designu, technologií a kvality overlockového šicího průmyslu. Společnost Baby Lock stále nabízí díky novým vylepšením moderní stroje s nejsnadnějším ovládáním a originálními inovacemi. Společnost Baby Lock i přes velkou konkurenci stále drží přední příčky ve výrobě overlocků a šicích strojů především díky patentům, které jiné stroje nemají. Příkladem může být patentované navlékání nití vzduchem - Jet-Air Threading, které navleče nit prakticky samo. Stačí jen umístit konec nitě do smyčkovače v kterémkoli navlékacím portu a zmáčknout páčku. Baby Lock, to je značka, která přenesla výhody a profesionalitu průmyslových overlocků do světa domácnosti.