OK produkt.cz – robotické vysavače, sejfy, trezory

28.01.2011
Přemýšlíte, jak mít doma čisté podlahy, ale zároveň stále neuklízet? Nebo chcete mít domov čistý bez alergenů a různých choroboplodných zárodků? Co se týče hygieny, rovněž můžeme hledat hygienický způsob, jak nakládat s odpady v domácnosti i v kanceláři. Někteří lidé uchovávají cennosti a velmi ceněné dokumenty nejen ve svých domácnostech, ale též v kancelářích. A někteří další tyto cennosti či důležité dokumenty jsou nuceni převážet z místa na místo. Tito všichni hledají bezpečný způsob, jak takové cenné předměty a dokumenty uložit, aby byly uchovány mimo nebezpečí krádeže či poškození. Jiní lidé si lámou hlavu s tím, jak bezpečně zjistit, kdo stojí za jejich bytovými dveřmi a je-li bezpečné tyto dveře otevřít. Existuje mnoho dalších potřeb. Jejich řešením je návštěva stránek internetového obchodu OK produkt.cz.

Robotické vysavače, trezory - OK produkt.cz je internetový obchod, který nabízí kvalitní výrobky. Různorodý sortiment zahrnuje robotické vysavače, antibakteriální vysavače, trezory, bezdotykové koše a další zboží, které poslouží ve vaší kanceláři, domácnosti či na zahradě.

Základní páteř prodeje internetového obchodu OK produkt.cz tvoří kvalitní služby. Díky vysoké kvalitě poskytovaných služeb se tento internetový obchod těší značné důvěře svých zákazníků a získává na internetu pozitivní nezávislé hodnocení. Každý zákazník je telefonicky informován o přijetí objednávky obsluhou internetového obchodu a lhůtě jejího vyřízení. Případné nesrovnalosti či problémy vyskytnuvší se během vyřizování objednávky se řeší operativní komunikací se zákazníkem tak, aby zákazník získal co nejvyšší komfort.
 

Robotické vysavače z e-shopu OK produkt.cz


Mezi neprodávanější produkty internetového obchodu OK produkt.cz patří robotické vysavače, které zákazník může vybírat z řady značek. Robotické vysavače vysávají naprosto samy a automaticky obstarávají úklid domácích podlah. Uživatel pouze zapne robotický vysavač a o úklid podlah se už více starat nemusí. Robotický vysavač je vybaven systémem orientace v prostoru, díky kterému ví, kde je a jak se má pohybovat. Robotické vysavače mají zpravidla infračervené senzory, které představují „oči“ robotického vysavače. Na základě informací sbíraných těmito senzory se robotické vysavače vyhýbají případným překážkám, nenarážejí do nábytku a jsou opatřeny ochranou proti pádu ze schodů a jiných vyvýšených míst.

Díky automatickému úklidu šetří robotické vysavače čas i záda svých uživatelů. Některé robotické vysavače jsou navíc vybaveny funkcí časového programování, kdy stačí nastavit čas úklidu a v zadaný čas robotický vysavač zahájí svůj úklid. Je možné tedy přijít ze zaměstnání domů a mít uklizené podlahy. Robotické vysavače využívají systému sběrných kartáčů, které vysbírají nečistoty, výkonného sání, které zajistí umístění nečistot v úložné nádobce, a dle typu jsou robotické vysavače vybaveny i filtrovacím systémem, který zachytí prach, pyl a různé další alergeny či částice. Po skončení úklidu vyhledá robotický vysavač dokovací stanici, která slouží pro nabíjení baterií a může plnit i některé ovládací funkce.

V nabídce robotických vysavačů naleznou zákazníci robotické vysavače iClebo, robotické vysavače CleanMate, robotické vysavače Fobeli, robotické vysavače EKVI a robotické vysavače iRobot, které vyvíjí a vyrábí americká společnost, jejíž roboty využívá NASA při průzkumu vesmíru stejně jako americká armáda při bojových operacích. Robotické vysavače iRobot jsou skuteční roboti, kteří pracují na systému umělé inteligence. Součástí nabídky robotických vysavačů iRobot je i robotický vysavač iRobot Scooba, který zajistí tzv. mokrý úklid podlah neboli vytírání. Tento robotický vysavač má čtyřfázový čistící program, díky kterému Scooba v jednom chodu vysává, myje podlahu, čistí a vysává vodu. Domácí podlaha tak bude umytá, aniž by uživatele bolela záda.
 

Antibakteriální vysavače, které lze zakoupit v e-shopu OK produkt.cz


OK produkt.cz dále nabízí antibakteriální vysavače Raycop, které díky své unikátní čistící funkci odstraňují bakterie, roztoče a jiné choroboplodné zárodky. Součástí unikátní čistící funkce je vibrační destička, která uvolňuje hákovitě zakleslé roztoče, UV-C dezinfekční lampu, která zabije až 99,9 % bakterií a 93,5 % roztočů, dvojstupňovou mikroalergickou filtraci pro čistění vzduchu a výkonné sání, které odstraní nečistoty, bakterie, roztoče, atd. Antibakteriální vysavače Raycop udělají váš domov čistší a zdravější.

 

Bezdotykové odpadkové koše


Bakterií, ochrany zdraví a čistého prostředí se týká i další sortiment z nabídky internetového obchodu OK produkt.cz – bezdotykové odpadkové koše Helpmation. Tyto odpadkové koše představují nový způsob, jak hygienicky nakládat s odpady a odpadky v kanceláři a v domácnosti. Jedná se o hi-tech produkty, které jsou vybavené mechanickou, optickou a elektronickou technologií. Po přiložení ruky do výšky cca 20 cm nad senzor otevře koš automaticky víko koše a po vhození odpadku se víko automaticky zase zavře. Tento systém otevírání a zavírání víka koše zabraňuje fyzickému kontaktu s košem a výrazně tak omezuje šíření bakterií. Design koše je počítačově generovaný. Díky tomu neuvíznou pytle s odpadky v koši ani tehdy, jsou-li sebevíce naplněny. Koše jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a za použití nejmodernějších technologií. Bezdotykové koše Helpmation lze vybírat z různých designů a v objemech od 8 l do 80 l.
 

Trezory v nabídce internetového obchodu OK produkt.cz


Další nabídku tvoří trezory, které jsou rozděleny na nábytkové trezory, stěnové trezory a trezory na zbraně. Trezory nábytkové jsou přenosné trezory vyrobené z kvalitní oceli. Jedná se o bezpečnostní skříňky, schránky pro nouzové případy, kufříkové sejfy a sejfy různých modifikací. Nábytkové trezory jsou jednoplášťové nebo dvojplášťové bezpečnostní schránky, které lze postavit do prostoru a ukotvit k podlaze či zdi, nebo zazdít do zdi. Trezory jsou zpravidla certifikovány podle příslušných norem a vybaveny elektronickými či trezorovými zámky. Podrobnější informace ohledně certifikace, zámku a materiálu jsou uvedeny vždy v popisu trezoru na jeho stránce. Nábytkové trezory jsou s oblibou využívány v hotelech a v domácnostech, kde ochrání cenné předměty a citlivá data.

Trezory stěnové jsou vyrobeny z kvalitní oceli a jsou vybaveny protipožární drážkou. Tyto trezory mají jednostranný uzavírací mechanismus s trezorovým zámkem s oboustranným klíčem a uzamykatelnými čepy. Stěnové trezory pomáhají ochránit různé cennosti, jako jsou šperky, peníze, klenoty a další předměty.

Trezory na zbraně jsou úložným prostorem určeným pro bezpečné uložení zbraní, munice, zápalek a dalších potřeb. Trezory na zbraně splňují požadavky odolnosti proti vloupání a rovněž splňují legislativní požadavky kladené na uložení zbraní. Podrobnosti týkající se daného trezoru jsou vždy uvedené v popisu trezoru na jeho stránce.

Další sortiment z oblasti trezorů tvoří autotrezory a skříňky na klíče. Autotrezory slouží pro bezpečné uložení cenností zejména ve vozidlech a v nich uložené cennosti ochraňují proti krádeži. Autotrezory jsou proti odcizení chráněny ocelovými lany, které jsou vhodným způsobem připevněny k vozidlu. Skříňky na klíče umožňují organizované a přehledné uložení klíčů zejména v těch zařízeních, kde je třeba shromažďovat na jednom místě klíče od mnoha dveří. Nabídka skříněk na klíče zahrnuje i klíčové kazety pro nouzové případy.
 

Užitečné informace pro nákup v e-shopu OK produkt.cz


Sortiment je dále rozšířen o množství dalších produktů (digitální dveřní kukátka, zahradní kamery či skákací budíky pro spolehlivé ranní probuzení), jejichž nabídku naleznete na stránkách internetového obchodu OK produkt.cz.

Internetový obchod OK produkt.cz dodává objednané zboží svým zákazníkům prostřednictvím různých přepravních služeb. Zákazník si může vybrat typ dopravy i platby nebo zboží vyzvednout i osobně na provozovně v Brně. Na vybrané zboží jsou poskytovány zajímavé slevy a akce. Nákup zboží je možné provést též na splátky. Tím se stává i dražší zboží dostupné pro širokou veřejnost.

Navštivte internetový obchod OK produkt.cz a dopřejte si kvalitní zboží s komfortními službami.