Novoroční akce na šicí stroje v Ráji šití

08.01.2015
Novoroční akce na šicí stroje v Ráji šití, které byly vyhlášeny zkraje roku 2015 u našich dodavatelů a u nás jako dovozce šicí techniky. Ani na počátku roku 2015 nezahálíme a vyhlásili jsme několik atraktivních akcí na šicí stroje, vyšívací stroje a příslušenství ve spolupráci s dodavateli, výrobci a ostatními dovozci. Představujeme rovněž novinky mezi šicími stroji.

Novoroční NOVINKY ve světě šicích strojů a akce na šicí stroje na Ráji šití!

Ani na počátku roku 2015 nezahálíme a vyhlásili jsme několik atraktivních akcí na šicí stroje, vyšívací stroje a příslušenství ve spolupráci s dodavateli, výrobci a ostatními dovozci. Počátek roku 2015 přinesl i řadu novinek.

Šicí stroje Brother!
NV955 v akci

Šicí stroj Brother NV100 + WT5 - rozšiřující pracovní stůl v hodnotě 1.600,- Kč ZDARMA!!!


Šicí stroj NV 100


Další šicí stroje Brother v akci:

Šicí stroj NV55 + HSMBLUEBAGZ2 - modrá univerzální Brother taška zdarma
Šicí stroj NV35 + HSMBLUEBAGZ2 - modrá univerzální Brother taška zdarma
Šicí stroj BQ25 + Sada nití MADEIRA v hodnotě 500,- Kč ZDARMA
Šicí stroj BQ17 + Sada nití MADEIRA v hodnotě 500,- Kč ZDARMA

Overlock 4234D
+ SERGERWT - rozšiřující pracovní stůl ve zvýhodněné ceně!

... a jaká že je to NOVINKA u Brotheru? Třeba.... Vyšívací stroj Brother NV 800 E je jednojehlový vyšívací stroj s barevným dotykovým displejem a vyšívací plochou až 260 x 160 cm. V paměti stroje naleznete 138 vyšívacích vzorů a 11 typů písma. Tyto vyšívací stroje mají horizontální rotační chapač s rychlým založením cívky na spodní nit, odstřih obou nití pomocí tlačítka, automatický navlékač jehly a tlačítko start/stop atd.


Není nad nákup z první ruky, od autorizovaných a prověřených dovozců, zástupců značek. Dá se tak snadno vyhnout pozdějším problémům se službami a servisem a má to celou řadu dalších výhod. Nákup na Ráji šití představuje bezproblémový nákup s prodejním i poprodejním servisem, službami. jsme předním dovozcem a dodavatelem šicí techniky, prověřeným subjektem s mezinárodním certifikátem ekonomické spolehlivosti a partnerské solidnosti, s tisíci snadno doložitelnými referencemi od spokojených zákazníků. Jsme registrovanou značkou pro šicí stroje a šicí techniku Patentovým úřadem ČR.


Představujeme další NOVINKY!

Toyota jede!
Šicí stroj Toyota Oekaki 50 R je zcela nový moderní elektronický šicí stroj, který svým designem nadchne i ty nejnáročnější zákazníky. Podívejte se na ty fotky! Nebo na tuto ...

Šicí stroj Toyota Oekaki 50 R

ÚPLNÁ NOVINKA! JIŽ BRZY NA ČESKÉM TRHU!
Šicí stroj Brother NV 1800 Q je vysoce moderní elektronický šicí stroj značky Brother s českým jazykem a českou diakritikou již v základním nastavení. Obsahuje 232 druhů stehů vč. overlockových, dekoračních, patchworkových i možnosti tvorby stehů vlastních, 10 typů automatické knoflíkové dírky šité na 1 krok a unikátní SFDS obdelníkový podavač látky.


Stroje v akci!Pokračuje akce na šicí stroj Lucznik 510 Anna a Amelia. Akce na Ewu skončila, ale není nutno se rmoutit, že by v tomto segmentu Lucznik něco nenabídl. naopak, jde do barevnějšího stroje. Byla totiž vyhlášena akce na šicí stroj Lucznik 419 Milena. Krásné české jméno, co říkáte? Ke každému stroji josu navíc hodnotné dárky.

Šicí stroj Lucznik 419 Milena


Jako novinka, se na Ráji šití objevila i mašina zatkávací. Jde o zatkávací stroj Merrylock SP 1100. Tento stroj je speciální šicí stroj určený pro dekorování tkanin zatkáváním vlny. Stroj je vybaven přihrádkou na příslušenství, volným ramenem, možností nastavení výšky patky a osvětlením. Zatkávání je moderní a stále více oblíbená technika, díky které dozdobíte své oblečení, tašku, vytvoříte zajímavý obraz či prostorovou (3D) ozdobu.

Merrylock zahájil rok 2015 s uměleckými patkami ZDARMA! Hodnota, kterou ušetříte je 1 400,- Kč, no, nekupte to! Coverlock Merrylock MK4050 je kvalitní 2, 3 a 4 - nitný 3 - jehlový coverlock s automatickým napětím nití a velkou pracovní plochou vpravo od jehly (101 mm) určený pro zkracování délek spodem krycím stehem  v domácnosti.

Coverlock Merrylock MK4050 a sada patek ZDARMA!