Novinky u Luczniku

03.02.2017
Novinky na trhu šicích strojů. Nestihli jste zaregistrovat? Pojďte se na ně s námi podívat a představit si je... Dorota a Tereza, dvě jména, která známe i z pohádek, stroje za pohádkovou cenu.

Těsně před vánocemi byly na český trh uvedeny dvě novinky od značky Lucznik. Jsou to úžasné stroje v nadčasovém designu.

Dorota a Tereza, dvě jména, která známe i z pohádek. Čekají nás tak dva stroje za pohádkovou cenu.
Jste začátečník a bojíte se spousty koleček a tlačítek a „hejbátek?. Bát se nemusíte. Máme pro Vás šicí stroj, který se hodí pro občasné opravy oděvů v domácnosti, obroubení záclon, závěsů, ušití potahů na polštářky, opravy ložního prádla a podobně.

Šicí stroj Dorota je šicí stroj pro domácnost v moderním nadčasovém designu s podsvíceným ukazatelem stehu. Je vybaven základními stehy rovnými i klikatými, strečovými, overlockovými i dekorativními. Knoflíkovou dírku Vám vyšije v jednom kroku, to znamená, že vzhled vyšité dírky bude dokonalejší než u dírky čtyř krokové a také nebudete muset hlídat délku šité dírky, stroj ji pohlídá za Vás . Klikaté stehy mají přednastavenu svoji šířku, nicméně délku si regulujete sami. Když to shrneme, stroj má pouze dvě ovládací kolečka. Jedno na navolení šitého stehu a druhým si určujete délku/hustotu stehu. Takže ho dokáže ovládat opravdu každý.
Stroj je vybavený kyvným chapačem, zvedání přítlačné patky ze zadní části hlavy stroje (praktické, pokud budete mít pod strojem více materiálu – nebude se Vám zachytávat za páčku přítlačné patky). Stroj je vybaven i praktickým poloautomatickým navlékačem jehly – snadno a rychle navlečete jehlu, aniž byste museli hledat „kde nechal tesař v jehle díru“. Stroj má silný motor 70 W, což Vám umožní občas si zkrátit rifle, či vyměnit zip u kalhot. Ale pozor, vždy je dobré zvolit správnou jehlu podle šitého materiálu.

Šicí stroj Lucznik Dorota

Tak co říkáte? Tyrkysová je dobrá??? :-D

Tereza, vznešené jméno … dvojče Doroty. Ale jak je to i v životě, žádná dvojčata nejsou 100% identická.
Tereza je vzhledově stejná jako Dorota, jen je malinko „vybavenější“?. Tereza má o několik stehů širší nabídku, opět je vybavena stehy základními – rovné a klikaté, stehy strečové, overlockové i dekorativní. Opět Vám vyšije dokonalou knoflíkovou dírku v jednom kroku. Tereza už má ovládací kolečka tři. Jedno pro volbu stehu, druhé na nastavení délky/hustoty stehu a třetí na nastavení šířky stehu u klikatých stehů. Tento stroj už je vhodný pro odvážnější :-) domácí švadlenky, aby mohly experimentovat a přizpůsobovat si stehy a výsledek práce svým potřebám a představám.
Stroj Tereza je vybavený opět kyvným chapačem, zvedání přítlačné patky ze zadní části hlavy stroje (praktické, pokud budete mít pod strojem více materiálu – nebude se Vám zachytávat za páčku přítlačné patky). Stroj je vybaven i praktickým poloautomatickým navlékačem jehly – snadno a rychle navlečete jehlu, aniž byste museli hledat, „kde nechal tesař v jehle díru“. Stroj má silný motor 70 W, což Vám umožní občas si zkrátit rifle, či vyměnit zip u kalhot. Ale pozor, vždy je dobré zvolit správnou jehlu podle šitého materiálu.

Šicí stroj Lucznik Tereza

A když vezmete v úvahu, že stroje mají kovovou kostru a velký poměr kovových součástek + levné příslušenství k dokoupení, nemá to chybu.
Tak co, už máte jasno, kterou z dvojčat si vyberete? Bude to tyrkysová Dorota nebo fialová Tereza?
Šicí stroje Lucznik Dorota a Tereza