Nové šicí stroje v nabídce Ráj šití.cz

07.01.2010

Naše nabídka je bohatší o nový šicí stroj.


Rozšířili jsme nabídku šicích strojů o nový šicí stroj značky Lucznik. Jedná se o šicí stroj Gosia 848, který je fukříkovým jednoduchým šicím strojem pro domácí využití. Šicí stroj má 12 stehů, 15 šicích programů. Výhodou je skladovatelnost díky praktickému kufříku.

Hledáte jednoduchý kufříkový šicí stroj?


Šicí stroj Lucznik Gosia 848 je jednoduchý domácí kufříkový šicí stroj. Šicí stroje Lucznik Gosia 848 jsou vybavené 15-ti šicími programy a 12-ti druhy šicích stehů. Mají rotační chapač, volné rameno, ořez nitě a celou řadu dalších funkcí. Hlavní předností šicího stroje 848 Gosia je kufřík na snadné přenášení či proti prachu. Kufřík je součástí základní výbavy. U rotačního chapače vidíte, zda je třeba před zahájením šití doplnit nit na cívku. V šicím mechanismu stroje jsou použity kovové součástky. 


Další vlastnosti, které má tento šicí stroj


Šicí stroj má volné rameno usnadňuje šití manžet a nohavic, navíc umožňuje nejn šití, ale i prošívání, vyšívání, příšívání aplikací atd. Při každém šití je nezbytné vždy zvolit odpovídající jehly a nitě! Informaci o jehlách a nitích najdete v návodu šicího stroje a používají se dle tloušťky a typu šitého materiálu. Zvolené jehly a nitě zásadním způsobem ovlivní výsledek šití. Jehly si můžete vybrat v sekci galanterie.

Sici stroj Lucznik Gosia 848