Nové šicí stroje Lucznik 2080 Martina a Lucznik 2090 Patricia

09.11.2016
Rádi bychom upozornili na novinky, které jsme pro vás připravili, v podobě nových elektronických šicích strojů značky Lucznik.

Máme zde dva modely kvalitních a silných elektronických šicích strojů, určených pro běžné domácí šití za příznivou cenu.Tyto stroje jsou v poměru kvalita/cena velmi vyrovnané.

Nebudeme vás dlouho napínat  a představíme vám je Ráj Šití.

Jedná se o model Lucznik 2080 Martina za cenu 9 790,- a model Lucznik 2090 Patricia za 10 590,-. Oba modely jsou v nadčasovém designu s barevnými prvky, takže vám budou nejen dobře sloužit, ale budou působit i dekorativně a lákat vás k vytváření nových a originálních modelů či bytových doplňků.

Šicí stroj Lucznik 2080 Martina

Do modra laděný nový šicí stroj Lucznik 2080 MartinaŠicí stroj Lucznik 2090 Martina

a s fuchsiovými prvky šicí stroj Lucznik 2090 Patricia

Výhodou obou modelů je jejich  příkon motoru 70 W, což u ostatních elektronických šicích strojů v jejich kategorii není běžné. Běžně bývá příkon motoru u elektronických šicích strojů  35 - 42 W. Vypovídá to o jejich síle a robustnosti.
Nabízí jak základní stehy, automatické vyšívání několika typů knoflíkových dírek, tak i velkou nabídku dekorativních stehů. Pro dekorativní stehy najdete jistě uplatnění při vytváření originálního modelu, módního doplňku anebo k dekoraci polštářů, ubrusů, prostírání  a jiných bytových maličkostí.
V neposlední řadě se může hodit i nabídka abecedy. Potřebujete označit dětem do školy ručník, tričko do hodiny tělesné výchovy nebo si jen pro radost ušít a popsat plátěné pytlíky na bylinky, koření či pečivo? Tak to využijete i paměť, kterou oba stroje mají. Vy si pak jednoduše opakující se vzor/název/jméno uložíte do paměti, zpětně si jej pak vyhledáte a můžete rovnou "vyšívat".

Jaké výhody si pro Vás který model připravil např. prodloužení vzoru či zrcadlení, a k čemu je to dobré, si popíšeme příště i s ukázkami. Máte se na co těšit Ráj Šití.

A teď už jen napsat Ježíškovi, aby na vás náhodou nezapomněl Ráj Šití.