Nejnovější akce na šicí techniku Brother

20.05.2016
Pozor, nečekaná slevová akce na vyšívací stroje značky Brother je tady! Software PED-Plus zdarma. Reklamní společnosti, organizace i e-shopy, zpozorněte.

Vyhlašujeme speciální akci na vyšívací stroje Brother NV955, NV750 a NV800.
Ke každému z výše uvedených strojů dostanete vyšívací software PE - Design Plus zdarma. Vyšívací software PED Plus u nás běžně zakoupíte za 9 640,- Kč.
Akce platí do konce měsíce června nebo do vyprodání zásob.

  1. Vyšívací stroj Brother NV 955
NV955
  1. Vyšívací stroj Brother NV 800
NV800
  1. Vyšívací stroj Brother NV 750 E
NV750E

Brother


Šicí stroje Brother mají dlouhou tradici. Základy společnosti pro šicí stroje byly položeny již v roce 1908 v Japonsku, již v roce 1925 byl založen výrobní provoz na domácí šicí stroje Brother, a o tři roky později již byly vyráběny první průmyslové šicí stroje pod názvem Brother. V současnosti jsou šicí stroje Brother oblíbenou značkou šicích strojů díky nízké poruchovosti strojů, pravidelným novinkám, které splňují aktuální požadavky zákazníků, ať se již jedná o běžné základní domácí šití pro minimální potřebu nebo pravidelnou činnost nebo o patchwork či o vyšívací stroje nebo o vyšívací stroje či kombinaci šicí a vyšívací stroje. Overlocky Brother patří mezi oblíbené a kvalitní stroje pro používání v domácnosti s dlouhou životností.