Nákup na POUKAZ

12.12.2011
13 vybraných a prověřených značek šicích strojů a overlocků: Lucznik, Singer, AEG, Janome, Brother, Veronica, Husqvarna, Zetina, Bobbin, Bernina a další. Trvale rozšiřovaná nabídka sekce galanterie o nové položky, hlavně nové barvy nití. Navíc k cenám získáte u řady položek i zajímavé dárky.

Vážení zákazníci!
Rádi bychom Vám nabídli možnost, a to nejen v době vánoc, vyřešit nákup dárků elegantně a dle přání obdarovaného. Jednoduše objednejte na našem obchodě DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě 500,-  až 5 000,- Kč  a máte jistotu, že obdarovaná osoba bude opravdu spokojená! Obdarovaný navštíví naše stránky a vytvoří si objednávku dle vlastního výběru. Do poznámky jen uvede "DÁRKOVÝ POUKAZ V HODNOTĚ ..... Kč." V případě, že přesáhne cenu poukazu, je možno zboží doplatit při převzetí. Pokud chcete darovat poukaz ve vyšší hodnotě, je možno se dohodnout individuálně.

Nabízíme jednu z nejširších nabídek v komoditě šicí stroje. Nabízíme přes 13 renomovaných, vybraných a prověřených značek šicích strojů a overlocků. Např. značky Lucznik, Singer, AEG, Janome, Brother, Veronica, Husqvarna, Zetina, Bobbin, Bernina, Pfaff, Merrylock a další. Trvale rozšiřujeme nabídku sekce galanterie o nové položky, hlavně nové barvy nití: Nabízíme také mandly, žehlící lisy, lampy apod.

POZOR: K výhodným cenám šicích strojů a overlocků získáte u řady položek i zajímavé dárky!!!

V nabídce Ráje-šití.cz aktuálně naleznete mj. novinku - kvalitní kovový šicí stroj za minimální cenu 1 990,- Kč!

Takže - DÁRKOVÝ POUKAZ je tu pro Vás a Vaše blízké k dispozici! Pokud jste takto zvolili, stačí poslat Váš požadavek na email obchod@raj-siti.cz nebo zavolat na HOTLINE: 725 505 344

Darkový poukaz na nákup šicího stroje