Moderní elektronické šicí stroje od Husqvarny

04.02.2014
Značka šicích strojů Husqarna Viking si našla na českém trhu své pevné místo již dávno, má své příznivce nejen mezi těmi, kteří šijí jen tak pro radost, ale i mezi profesionály. Stroje si našly svoje místo i v patchworku a quiltingu.

Značka Husqvarna je tradiční švédská značka pro šicí stroje, která garantuje kvalitu a design na špičkové světové úrovni. Tato značka je oblíbená nejen u začátečníků, ale také u těch, kteří si oblíbili patchwork nebo quilting.

Polštářek šitý na šicím stroji Husqvarna

U této značky najdete šicí stroje od nejjednodušších modelů řady Huskystar.

Šicí stroje Husqvarna Viking


Střední kategorie Emerald až po kreativní šicí stroje Sapphir a Designer.

Šicí stroj Husqvarna Designer

Šicí stroje Husqvarna vás dostanou svoji severskou krásou a silou Vikinga, na kterou se lze vždy spolehnout. Šicí stroje Husqarna jsou určeny pro všechny druhy šití a díky bohatým zkušenostem a technickým dovednostem švédských konstruktérů je s nimi nutno počítat i do budoucna.

Šicí stroje Husqvarna

Tato značka má zásobu kreativn´ích nápadů.

Kreativity s šicími stroji Husqvarna

Nyní přichází do nabídky šicí stroje Husqvarna Opal!

Šicí stroje Husqvarna Opal

Z Opálů se jedná o:

Šicí stroj Husqvarna Opal 650, což je komfortní a originální elektronický šicí stroj od značky Husqvarna Viking s výhodnou cenou. Moderní grafický displej s tlačítky umožňuje pohodlnou volbu stehu a změnu nastavení. 160 druhů nejpoužívanějších stehů vč. krásných dekoračních stehů (viz obrázek), 3 typy abecedy, 7 typů automatické senzorové knoflíkové dírky a velká pracovní plocha 20 mm vpravo od jehly, dělá z tohoto šicího stroje skvělého pomocníka pro každou kreativní švadlenku.

a


Šicí stroj Husqvarna Opal 670, což je vysoce moderní, robustní a cenově výhodný elektronický šicí stroj od značky Husqvarna Viking s dotykovým displejem. Moderní dotykový displej ovládaný stylusem umožňuje pohodlnou volbu stehu a změnu nastavení. 200 druhů nejpoužívanějších stehů vč. krásných dekoračních stehů (viz obrázek), 4 typy abecedy, 7 typů automatické senzorové knoflíkové dírky a velká pracovní plocha 20 mm vpravo od jehly, dělá z tohoto šicího stroje skvělého pomocníka pro každou kreativní švadlenku. Opal 670 má řadu užitečných elektronických funkcí vč. automatického odstřihu nití, čidlo návinu spodní nitě. Stroj umožňuje šití bez nutnosti použít pedál (tlačítko start/stop) a následnou regulací rychlosti šití přímo na stroji (tuto funkci velice ocení začátečníci), polohování jehly nahoře / dole s fixací, zpětné šití a možnost uložit si do paměti stroje kombinace až 160 druhů stehů. Tento silný a robustní stroj překvapí propracovaným designem a kvalitou zpracování. Osvětlení zajišťují 3 LED diody.