Meeting Brother

25.11.2015
Setkání partnerů - prodejců šicích strojů Bother proběhlo ve dnech 23. - 24. října 2015.

Setkání partnerů Brother!

Setkání partnerů Brother proběhlo ve dnech 23. - 24. října 2015.

Značka šicích strojů Brother na něm představila to nejlepší z produktových programů a novinky, které si připravili na trh před vánoční sezónou.
Již v předchozích našich "událostech" jsme psali o značce Janome, co představila mezi Janomkami, Texinami a její novinky v průmyslových šicích strojích.

Brother nezústal pozadu a dokonce následně došlo i na návštěvu naší firmy vrcholnými představiteli této značky pro Evropu, takže jsme byli poctěni návštěvou japonského manažera pro Evropu a jeho asistenta, včetně ředitele zákaznické podpory.  Brother patří mezi tradiční organizátory motivačních setkání.

Dealerské setkání partnerů značky Brother je o šicích strojích, vyšívacích strojích, overlocích, ale také o průmyslových strojích včetně potisku a vůbec o sortimentu, který tato značka nabízí, protože se pohybuje i v branži multifunkcí - kancelářské a šicí technice atd.

V nádherném prostředí opětovně napuštěné Plumlovské přehrady se ve dvou dnech prezentovalo, šilo, vyšívalo, ale mj. i zpívalo a tančilo, bylo prostě fain.


Plumlovská přehrada

OK business na Meetingu značky Brother

Šicí stroje Brother at your side