Mandly Pfaff

Kategorie neobsahuje žádná data
Mandly Pfaff jsou elektrické mandly známé značky Pfaff. Mandly Pfaff jsou vhodné do každé domácnosti i pro menší provozovny. Tyto mandly mají dvě volné ramena, které umožňují kromě žehlení velkých kusů látek i žehlení obtížných tvarů např. kalhot a triček. Mandly Pfaff se liší pouze velikostí válce a s tím spojenou hmotností.
Ráj šití nabízí široký sortiment a výběr značek pro mandly. Nabízíme mandly Pfaff, mandly Ironnette, mandly Miele a další. Tyto značky jsou pověstné svoji kvalitou a vyrábí se po řadu let. Tyto mandly jsou určené pro pohodlné žehlení prádla v domácnosti i v malých provozech, ocení je maséři, majitelé malých penzionů, hotýlků, ale i školní jídelny, školky, zdravotnická zařízení a další.

Mandly pomohou a urychlí žehlení jak běžného domácího prádla, tak i velkých kusů látky, např. záclon, ubrusů či ložního prádla, prostěradel, při troše šikovnosti i triček, košil apod. Mandl je již za 1 minutu připraven k napařování a mandlování a Vy si můžete i daleko pohodlněji mandlovat. Mandly z Ráj šití uspokojí i nejnáročnější zákazníky.