Mandly Miele

Kategorie neobsahuje žádná data
Mandly Miele jsou elektrické mandly vhodné pro domácnosti i menší provozovny. Tyto mandly šetří váš čas i námahu, jelikož přináší rychlé a hygienické mandlování všech druhů textilií, jako jsou trička, rifle, dětské či pracovní oblečení, utěrky i ložní prádlo. Užijte si pohodlné mandlování vsedě! Mandly Miele totiž zpříjemňují práci bez vynaložení sil, za pomoci nášlapného spínače uvedete do pohybu mandlovací válec, mandlovací rameno samo klesne až na textilii, což zajistí optimální přítlak a obě vaše ruce při tom zůstanou volné. Díky volnému konci otočného válce je možno na mandlech Miele žehlit i náročnější kusy prádla, jako je ložní prádlo či s trochou zkušeností a zručnosti potom košile, halenky či sukně. Ke snadnému odložení vymandlovaného prádla slouží odkládací tyč, na které prádlo vychladne a doschne a zároveň zůstane hladké a bez záhybů či pomačkání. Pod žehlícím válcem se také nachází velký skladovací prostor, do něhož prádlo samo lehce padá. Samozřejmostí u mandlů Miele je i napařování a snadné ovládání je zajištěno jednoduchým a přehledným ovládacím panelem. Nechybí ani bezpečnostní pojistka!
Mandlování s mandly Miele je mnohem jednodušší, rychlejší a kvalitnější než práce běžnou žehličkou!
Mandl je přístroj pro profesionální mandlování bez námahy s maximální úsporou času. Mrknutím oka se postará o rozměrnější prádlo, jako je povlečení či ubrusy, ale nepohrdne ani menšími kousky. S trochou zručnosti pak dokonale vyžehlí i košile, halenky a sukně. Stejně rychle a hygienicky se mandl postará také o dětské oblečení, spodní prádlo, kapesníky či nátělníky. Vsaďte na rychlost a pohodlí a žehlete s radostí!

Ráj šití nabízí široký sortiment a výběr značek mandlů. Nabízíme mandly Pfaff, mandly Ironnette, mandly Miele a další. Tyto značky jsou pověstné svoji kvalitou a vyrábí se po řadu let. Tyto mandly jsou určené pro pohodlné žehlení prádla v domácnosti i v malých provozech, ocení je například maséři, majitelé malých penzionů, hotýlků, ale i školní jídelny, školky či zdravotnická zařízení.
Mandly z Ráj šití uspokojí i nejnáročnější zákazníky.