Lucznik má výrazné novoroční slevy a akce s dárky

11.01.2016
Lucznik patří ke značce velmi populárních šicích strojů, které patří k jedněm z nejoblíbenějším. Nyní můžete využít extra výhodných cen u všech strojů. Vybrané modely vás potěší hodnotnými dárky. Které to jsou? Čtěte dále!

Populární o osvědčená značka Lucznik momentálně nasadila akční ceny na všechny své modely šicích strojů. K některým najdete na Ráji šití také hodnotný dárek. Které modely máme na mysli?
Článek postupně aktualizujeme.
 

1) Lucznik 2050 Magdalena + přídavný stolek zdarmaLucznik 2050 Magdalena


Proč Lucznik? Zákazníci jsou nadšení zejména díky široké nabídce šicích programů, které jim stroj této značky zprostředkuje, a univerzálnímu nasazování patek, které je záměrně totožné pro všechny modely vyrobené po roce 2006. Odpadá tedy nutnost při koupi jiného modelu zakupovat zároveň nové patky. O nasazení polské firmy zpřístupnit domácí šití pro běžné uživatele svědčí to, že přes svou příjemnou cenu mívají Luczniky naprosté minimum reklamací.
 

2) Lucznik 888 Izabella II se speciální funkcí a výbavou na ořez látky během šití + overlocková patka


Lucznik 888 Izabella IISpecialitou Luczniků jsou celokovové kostry a vysoký podíl kovových součástek v šicím mechanismu. Díky tomu bývají stroje silné a robustní a díly mají delší životnost. Nejen u mechanických, ale i u elektronických modelů značky Lucznik najdete výkonný 70 W motor. V kombinaci s kovovou kostrou je např. šicí stroj Lucznik Balladyna, Izabella II, Amelia II a Laura schopen prošít i několik vrstev džínoviny.

 

3) Lucznik 2005 Amelia II + sada 10 patek v hodnotě 990,- Kč a sada šití zdarma
Lucznik 2005 Amelia + sada patek


Se speciálně zvýhodněnou cenou po Vánocích a sadou patek v hodnotě 990,- Kč neuděláte chybu.
 

4) Lucznik 419 Milena + sada 10 patek v hodnotě 990,- Kč zdarmaLucznik 419 Milena + sada 10 patek 

Lucznik

Šicí stroje, overlocky Lucznik a žehlící lisy Lucznik. To jsou produkty, které nabízí jedna z nejstarších tradičních značek šicích strojů v aktuální modelové řadě. Značka Lucznik oslavila v r. 2010 výročí 60 let založení. Ze zkušeností, ale i z aktuálních potřeb trhu se poučila, a proto v současné době nabízí šicí stroje, které mají na rozdíl od řady jiných značek kovovou kostru stroje a důležité součástky, použité v šicím mechanismu, jsou rovněž kovové, což se pozitivně odráží v životnosti strojů. Proto jsou u současných zákazníků tolik oblíbené. Šicí stroje a overlocky Lucznik se mohou pochlubit velmi výhodnými cenami, ale i příslušenstvím za rozumné ceny. Běžně je i veškeré příslušenství skladem. Servis je zajištěn zkušenými techniky v autorizovaném servise. Nové šicí stroje a overlocky Lucznik jsou natolik oblíbené, že mají tisíce spokojených zákazníků.